Şifrem?
88 Kişi Online WebMail   Bize Yazın

Balıkesir Sabri Uğur

-
1939068 Balıkesir haber Sabri Uğur 9833 inceleme

Milletvekili Aday Adayı Sabri Uğur’dan Takipçilerine Çanakkale Jesti
AK Parti Balıkesir milletvekili aday adayı Sabri Uğur, 18 Mart’ta Facebook üzerinden kendisine adını, soyadını, vatandaşlık numarasını, cep telefonunu ve e-mail adresini mesaj atan ilk 100 takipçisine, Çanakkale Savaşı’nı konu alan ’Son Mektup’ adlı film için bilet kodu gönderileceğini açıkladı.
18.03.2015
Sabri Uğur'dan Bandırma Ziyareti
AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Sabri Uğur, ilçe ziyaretleri kapsamında, Bandırma ilçesini ziyaret ederek, tüm aday adaylarına başarılar diledi.
28.02.2015
Milletvekili Aday Adayı Uğur’a Alkışlarla Karşılandı
AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Sabri Uğur, ziyaret için gittiği Sındırgı’da büyük ilgi gördü.
27.02.2015
Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Sabri Uğur, İlçe Ziyaretlerinde Bulundu
AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Sabri Uğur, Balya, İvrindi ve Havran ilçelerini ziyaret etti.
25.02.2015
'Balıkesir İçin Elimizden Geleni Yapmayı Amaç Edindik'
AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Sabri Uğur, gazetecilerle bir araya geldi.
24.02.2015
Sabri Uğur, Milletvekilliği İçin Adaylığını Açıkladı
Balıkesir’in eski belediye başkanlarından Sabri Uğur, milletvekilliği için adaylığını açıkladı.
20.02.2015
'Sabri Uğur'u İstiyoruz'
Facebook'ta bir grup Balıkesir'li " Sabri Uğur Büyükşehir Belediye Başkanı olsun" diye kampanya başlattı
18.11.2013
Seçim Kılıçları Çekiliyor
Balıkesir 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yeril seçimlere ilk defa Büyükşehir Belediyesi olarak girecek.
18.11.2013
Eski Başkan Sabri Uğur Kızını Evlendirdi
AK Partili eski Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur kızını evlendirdi.
31.01.2011
Sabri Uğur'dan 'Yalan Haber' Açıklaması
Eski belediye başkanı Sabri Uğur, yerel bir gazetede hakkında yayınlanan usulsüzlük iddiasıyla alakalı habere tepki gösterdi.
07.09.2010
Salı Pazar'ına Çarşı Olacak
Önceki Belediye Başkanı Sabri Uğur’un Hal binası yapmayı planladığı alana, Belediye Başkanı İsmail Ok mükemmel bir çarşı yapılacağını söyledi.
16.08.2009
Bal-Kes Kongreye Gidiyor
Belediye Başkanı Sabri Uğur’un seçimleri kaybetmesi ve ardından yeni Başkanın İsmail Ok olmasının ardından Balıkesirspor’da da istifa söylentileri öncesinde kulüp acil olarak toplanıyor.
08.04.2009
Küçük Sanayi'den Muaf Olan Harçlar Alınmadı
Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur, SS Küçüksan Yapı Kooperatifi üyelerinden, kanunun muaf tuttuğu hiçbir harcın alınmadığını söyledi.
27.03.2009
Turizmde Antalya'dan Daha Karlıyız
Belediye Başkanı Sabri Uğur, Balıkesir’in turizm gelirleri açısından Antalya’dan çok daha karlı olduğunu söyledi.
11.02.2009
Başkan Uğur Yeniden Aday
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan düzenlenen aday açıklama töreninde Ak Parti'den Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur'u da tekrar aday gösterdi.
29.12.2008
Balıkesir Gıda Çarşısıyla Türkiye'de Tek Olacak
Belediye Başkanı Sabri Uğur, mevcut hal binasında ve Salıpazarı yol boyundaki mevcut dükkanlarda gıda işin yapan bütün esnafın, mevcut Salıpazarı’nın yerinde inşa edilecek olan yeni Gıda Çarşısı’nda yer bulacağını söyledi.
24.12.2008
Uğur Engellileri Sevindirdi
Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur, Belediyeye ait olan TOKİ-Yenimahalle’deki yeni Spor Salonunu, engellilerin de kullanabileceklerini söyledi.
18.12.2008
Başkan Uğur'dan Öğretmenlere Jest
Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur, 'Ana-Kız Okuldayız' kampanyasındaki kurslarda görev alan öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde bir akşam yemeği vererek eğitime olan katkı ve özverileri için teşekkür etti.
28.11.2008
Genç Zabıta ve İtfaiyeciler Yemin Etti
Balıkesir Belediyesi'nde görev yapan stajyer zabıta ve itfaiye memurları, asaletin atanmaları sebebiyle meslek yemini ettiler. Yemin törenine katılan Belediye Başkanı Sabri Uğur, yeni memurlara başarı diledi.
27.11.2008
Sabri Uğur AKP'den Tekrar Aday
Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur, yerel seçimlerde partisinden tekrar belediye başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.
25.11.2008
Balıkesir Belediyesi'nin Bütçesi 110 Milyon Ytl
Balıkesir Belediye Meclisi, 2009 yılı Belediye Bütçe görüşmeleri tamamlandı. Sabri Uğur'un başkanlığında toplanan mecliste her bir kalem için ayrı ayrı yapılan oylamaların neticesinde 110 milyon YTL. olarak belirlenen tahmini bütçe oy çokluğu ile kabul edildi.
15.11.2008
Başkan Uğur: 'Balıkesir İçin Doğru Ne İse, Bizim İçin Doğru Odur.'
Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur, kendi kişisel doğrularını değil, Balıkesir için doğru olan fikirleri hayata geçirmeye çalıştıklarını söyledi.
06.11.2008
Balıkesir Belediyesi'nden Ucuz Ekmek
Balıkesir Belediyesi, Ramazan ayında başlatılan ucuz ekmek satışlarının devam ettiğini bildirdi. Belediye Başkanı Sabri Uğur'un talimatıyla uygulanan ucuz ekmek satışı için vatandaşlar, belediyeye teşekkür ettiler.
30.10.2008
Lise Yıllarını Boşuna Harcamayın
Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur, insanların yaşamları boyunca kullandıkları bilgi ve becerilerin çok büyük bölümünün lise çağlarında öğrenildiğini söyledi.
28.10.2008
Kampüs Yoluna Metrobüs Müjdesi
Balıkesir Üniversitesi'nde (BAÜ) yeni akademik yıl töreninde konuşma yapan Sabri Uğur üniversite yönetimine ve öğrencilerine Metrobüs müjdesi verdi.
10.10.2008
Balıkesirspor'dan Basına İftar Yemeği
Balıkesirspor Kulübü, basın mensuplarına bir iftar yemeği verdi. Kulüp binasında verilen iftar yemeğine Belediye Başkanı Sabri Uğur da katıldı.
29.09.2008
Milli Basketbolcu Oğuz Savaş Balıkesir'de
Fenerbahçe Ülker'in milli basketbolcusu Oğuz Savaş, Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur'u ziyaret etti. Savaş, Başkan Uğur'a milli takımda giydiği formasını hediye etti.
29.09.2008
LOJİSTİK KÖY İHALESİ 9 EYLÜL’DE
Belediye Başkanı Sabri Uğur’un büyük çabaları ile Balıkesir’e kazandırılan, Lojistik Köy Projesi nihayet 9 Eylül günü Ankara’da yapılacak. Lojistik Köy Balıkesir’in dünyaya açılan penceresi olacak.
25.08.2008
Belediye Meclisi Ağustos Ayı Toplantısı Yapıldı
Balıkesir Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Sabri Uğur başkanlığında Ağustos ayı toplantısını yaptı.
07.08.2008
Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısını Yaptı
76. dönem ilk birleşimini Sabri Uğur başkanlığında gerçekleştiren belediye meclisi çeşitli konuları karara bağladı.
04.06.2008
Akıncılar Mahallesi Balıkesir'in Prestiji Olacak
Akıncılar Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi bilgilendirme toplantısında konuşan Belediye Başkanı Sabri Uğur, projenin uygulanmasıyla Akıncılar Mahallesi’nin Balıkesir’in prestij bölgesi olacağını söyledi.
28.04.2008
Başkan Uğur:'Hedeflerimizin İlerisindeyiz'
Belediye Başkanı Sabri Uğur, göreve gelmeden önce ve göreve ilk geldiği günlerde kamuoyu ile paylaştığı hedeflerinin çok ilerisinde olduğunu söyledi.
15.04.2008
Başkan Uğur: '4 Yılda 144 Proje Gerçekleştirdik'
Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur, Otel Basri'de düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında 4 yılda 144 proje gerçekleştirdiklerini bildirdi.
11.04.2008
'İhalede İçki Yasağı Şartı Yok'
Balıkesir Belediye Başkanı Sabri Uğur, bugün bazı gazetelerde çıkan içki yasağı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
09.04.2008
Mavuk: 'Tarihimize Dernek ve Odalar Sahip Çıkıyor'
Balıkesir Baro Başkanı Muzaffer Mavuk, Balıkesir'deki tarihi evlere sahip çıkılması konusunda Belediye Başkanı Sabri Uğur'a ve konuyu sürekli gündemde tutarak kamuoyu oluşturan basın kuruluşlarına teşekkür etti.
25.03.2008
Kursiyerlerden Başkan Uğur'a Teşekkür Ziyareti
Halk Eğitim Müdürlüğü ile Balıkesir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen meslek ve beceri kurslarına katılan kursiyerler, Belediye Başkanı Sabri Uğur'u makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.
22.03.2008
Kent Merkezine Motosiklet ve Bisiklet Parkları Geliyor
Belediye Başkanı Sabri Uğur, Balıkesir kent merkezinde belirlenen bazı noktalarda bisiklet ve motosiklet parkları oluşturulacağını söyledi.
25.02.2008
Kentsel Dönüşüm Projesi Türkiye'ye Örnek Olacak
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Balıkesir Şubesi'nin yeni seçilen yönetim kurulu, Belediye Başkanı Sabri Uğur'u ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Sabri Uğur, Devlet Demiryolları ve Toplu Konut İdaresi ile yürüttükleri Kentsel Dönüşüm Projeleri'nin Balıkesir için bir zorunluluk olduğunu söyledi.
13.02.2008
Asfalt ve Kaldırım Çalışmaları Nisanda
Belediye Başkanı Sabri Uğur, "Soğuk havalar nedeniyle Anafartalar-Çardaklı, Atalar Caddesi-Doğumevi arası kaldırım ve asfalt çalışmaları Nisan ayında yapılacak" dedi.
23.01.2008
Balıkesir Önemli kişiler

Balıkesir Haber Başlıkları
balya  Ziraat Odası  Sedat Pekel  Metin Özgür  karesi belediyesi  uyuşturucu operasyonu  Balıkesirspor  İsmail Aynur  Şevket Barkır  restore  çocuk kongresi  okul  Türkiye Gençlik Vakfı Balıkesir  Zeki Çıkrıkçı  zincirleme kaza  altıeylül Belediye başkan adayı  Hemşire İntiharı  Faruk Durukan  AKP milletvekili adayları  bisiklet  mehmet ali çiçek  Açılış  tatlı  Tecavüz  eş zamanlı operasyon  kaçak sigara  veteran futbolcuları  kurşunlama  çeyiz  Nurbin Tüfeçioğlu  denetim  fahri ermişler  ihtiyaç  Ak Parti Altınoluk Belediye Başkanı Adayı  zehirlenme  Bandırma Belediyesi  Dinçer Orkan  müdürlük  ölüm  İsmail Ok  Kepsut  Belediye Başkan Adayı  Zeynep Aydoğan  Sahte Rakı  Aşk intiharı  Necdet Erkan  Hadi Selimoğlu  AKP Karesi adayı  içki  çalışma  kavga  İsmail Pekel  karadenizliler  transfer  Edremit Şoförler ve Otomobilciler Odası  turizm  kreş  Neşat Kırcalı  ivrindi  Gazeteci  test merkezi  kamil saka  Şenol Durmuş  geri dönüşüm  kayıp  spor  Kongre Merkezi  belediye seçimleri  Hayvancılık  MHP adayı  Necmi Çetin  Ahmet Turhan  şehit aileleri  İsmail Ertekin  sarımsaklı  istiklal  Önceçim  osb  Ak parti Adayları  haluk nazlıoğlu  mahsur  firar  yakalandı  sahte para  antreman  Çadır Kamp  dosluk maçı  balıkesirspor-trabzonspor maçı  kuluçka  Mehmet Akif Okur  Soygun  süs bitkisi  görkemli  Karesi belediye başkanı  elektrik direği  chp adayı  Sevgi Hastanesi  bengi projesi  Nihat Emer  BDP 

Son Günlerin Haberleri
16.07.2024 Tarihli Haberler
15.07.2024 Tarihli Haberler
14.07.2024 Tarihli Haberler
13.07.2024 Tarihli Haberler
12.07.2024 Tarihli Haberler
11.07.2024 Tarihli Haberler
10.07.2024 Tarihli Haberler
09.07.2024 Tarihli Haberler
08.07.2024 Tarihli Haberler
07.07.2024 Tarihli Haberler
06.07.2024 Tarihli Haberler

Haber Arama
Kelime :
Tarih :
Kriterlerin En Az Birini Girin !

Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Reklam
Haberler
Resim Galerileri
Balıkesir
Bandırma
Edremit
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Balıkesir Kahvaltı Mekanları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir Sabri Uğur

Copyright © 1997 - 2024 balikesir.com Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi