Üye Ol Şifrem?
392 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir orta doğu

-
2276937 Balıkesir haber orta doğu 687 inceleme

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, BM İklim Zirvesi'nde
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Eş Başkanlığı ve Çevre Komitesi Başkanlığı görevlerini yürüten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Birleşmiş Milletler İklim Hareketi Zirvesi'ne katıldı. 
25.09.2019
Balıkesir'den Orta Doğu'ya Yumurta İhracatı
Bandırma Yumurta Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Aytekin, "Bölgemizde şu anda günde 2 milyon yumurta üretiliyor. Bu da yılda yaklaşık 700 milyon yumurta demek. Katar, Kuveyt ve Suriye gibi ülkelere yaklaşık haftalık 200 tır civarı ortalama ihracatımız var." dedi.
11.09.2019
Avrupa ve Orta Doğu Ülkeleri de Balık Soğanı İstiyor
Avustralya ve Sicilya ile Balıkesir'in Erdek ilçesinde, Kapıdağ Yarımadası'ndaki 5 kırsal mahallede üretilen, yumuşak, sulu, tatlı ve balığın yanında tüketilmesi dolayısıyla "balık soğanı" olarak bilinen "mor soğan"a Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinden talep geldi.
27.06.2019
UCLG-MEWA Yönetim Kurulu Balıkesir'de Toplandı
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Yönetim Kurulu, Balıkesir'de bir araya geldi. 
28.04.2018
ODTܒden Yılın Buluşu Ödülünü Aldı
Hayatını, insanlığa faydalı olabilecek buluşlara adayan dünyaca ünlü Türk Kaşif Faruk Durukan, bor elementiyle ilgili çalışmasından dolayı Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin (ODTÜ) ‘Yılın En İyi Buluşu Ödülü’ne layık görüldü.
02.01.2014
Ayvalık Belediyesi’nden Kentsel Planlama Dersi
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kentsel Tasarım Yüksek Lisans ve ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama 2.sınıf öğrencileri bu sene çalışma alanları için Ayvalık ilçesini seçti.
23.10.2013
Balıkesir Önemli kişiler

Balıkesir Haber Başlıkları
Ahmet Akın  kırtasiye  Karesi AK Parti Adayı  AKP Aday Adayı  Ak Parti Aday Adayı  trafik  atlı cirit  yıldönümü  Konser  motor kazaları  bayram namazı  yeni hastane  plastik şişe  plaket  ayran  futbolcu  Zekai Kafaoğlu  Bayram Çılgın  ihtiyaç  kayıp  Aşk intiharı  sarımsaklı  yerli  Kuşcenneti  Meclis Üyesi  Abdülhamid Erguvan  Protesto  Nurbin Tüfeçioğlu  antreman  sözleşme  elektrik  Karesi belediye başkanı  kaçak midye  Trafik Kazası  Özkan Kostak  talat bozoklu  ender biçki  veteran futbolcuları  Kosgeb  test merkezi  motosiklet  Osman Çakçak  çeyiz  Refik Özbal  bigadiç  orta doğu  AKP milletvekili adayları  İsmail Pekel  kaza  Cengiz Dikici  rum patriği  Mustafa Çaltı  Kepsut  İbrahim Ceylan  zehirlenme  Kadın Girişimci  balıkesir haberler  kemal aydemir  Osman Kılıç  AKP Karesi adayı  Ali Aydınlıoğlu  milli mücadele  proje  Emin Buldan  İsmail Çoban  Yücel Yılmaz  Ak Parti Altınoluk Belediye Başkanı Adayı  yaya geçidi  Aday Adayı  İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy  kedi yavrusu  toki  Karavan Kamp  MHP adayı  işgal  meyve bahçesi  Sahte Rakı  Levent Gökalp  Altıeylül Yeni Belediye Başkanı  Karesi belediye Meclis Üyesi Adayları  etkinlik  planlama  hayırsever  Arif Efetekin  fahri ermişler  pehlivan  atlet  şeref menteşe  motor  ali gürbüz  hasat  iftar  operasyon  zeytinyağı fabrikası  Kumar  yavru  Edremit Belediyesi  Zeki Çıkrıkçı  İsmail Ertekin  3 şüpheli 

Son Günlerin Haberleri
25.01.2021 Tarihli Haberler
24.01.2021 Tarihli Haberler
23.01.2021 Tarihli Haberler
22.01.2021 Tarihli Haberler
21.01.2021 Tarihli Haberler
20.01.2021 Tarihli Haberler
19.01.2021 Tarihli Haberler
18.01.2021 Tarihli Haberler
17.01.2021 Tarihli Haberler
16.01.2021 Tarihli Haberler
15.01.2021 Tarihli Haberler

Haber Arama
Kelime :
Tarih :
Kriterlerin En Az Birini Girin !

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir orta doğu

Copyright © 1999 - 2021 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi