Üye Ol Şifrem?
266 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir orta doğu

-
2276937 Balıkesir haber orta doğu 186 inceleme

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, BM İklim Zirvesi'nde
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Eş Başkanlığı ve Çevre Komitesi Başkanlığı görevlerini yürüten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Birleşmiş Milletler İklim Hareketi Zirvesi'ne katıldı. 
25.09.2019
Balıkesir'den Orta Doğu'ya Yumurta İhracatı
Bandırma Yumurta Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Aytekin, "Bölgemizde şu anda günde 2 milyon yumurta üretiliyor. Bu da yılda yaklaşık 700 milyon yumurta demek. Katar, Kuveyt ve Suriye gibi ülkelere yaklaşık haftalık 200 tır civarı ortalama ihracatımız var." dedi.
11.09.2019
Avrupa ve Orta Doğu Ülkeleri de Balık Soğanı İstiyor
Avustralya ve Sicilya ile Balıkesir'in Erdek ilçesinde, Kapıdağ Yarımadası'ndaki 5 kırsal mahallede üretilen, yumuşak, sulu, tatlı ve balığın yanında tüketilmesi dolayısıyla "balık soğanı" olarak bilinen "mor soğan"a Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinden talep geldi.
27.06.2019
UCLG-MEWA Yönetim Kurulu Balıkesir'de Toplandı
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Yönetim Kurulu, Balıkesir'de bir araya geldi. 
28.04.2018
ODTܒden Yılın Buluşu Ödülünü Aldı
Hayatını, insanlığa faydalı olabilecek buluşlara adayan dünyaca ünlü Türk Kaşif Faruk Durukan, bor elementiyle ilgili çalışmasından dolayı Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin (ODTÜ) ‘Yılın En İyi Buluşu Ödülü’ne layık görüldü.
02.01.2014
Ayvalık Belediyesi’nden Kentsel Planlama Dersi
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kentsel Tasarım Yüksek Lisans ve ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama 2.sınıf öğrencileri bu sene çalışma alanları için Ayvalık ilçesini seçti.
23.10.2013
Balıkesir Önemli kişilerBalıkesir Haber Başlıkları
temsil  istihdam  belediyesi meclis üyesi adayları  sözleşme  Mustafa Canseven  Karesi Mhp ilçe Başkanı  bölge hastanesi  Harun Ertaş  Tuncay Kılıç  orman  Emin Ermişler  şenlik  Hemşire İntiharı  bakkallar odası  intihar  Ziraat Odası  milli mücadele  zeytinyağı fabrikası  veteran futbolcuları  biber  Altıeylül Belediye Meclis Üyesi Adayları  bakımevi  baskın  hayırsever  itfaiye  silahlı saldırı  kurtuluş  çit teli  Şenol Durmuş  futbolcu  Abdulhamit Erguvan  Feridun Süzer  haluk nazlıoğlu  ahmet kaynak  batuhan karadeniz  Fikret Şahin  Nurbin Tüfeçioğlu  feridun süzen  transfer  Ali Kemal Deveciler  polis  Kadın Girişimçi  Bandırma Belediyesi  ziynet  Tarım  Esengül Yıldırım  sahte  Hayvancılık  MHP il Başkanı  başkan adayı  Şani Erdal  güven operasyonu  huzur  Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti  çeyiz  denetim  göçmen kaçakçılığı  Rıdvan Gider  hüseyin yalçın  ruhi yılmaz  gömeç  gözaltı  sarımsaklı plajı  Emine Aygün  Edremit Halk Eğitimi Merkezi  silahlı kavga  sarımsaklı  Alaattin Akçeşme  naim bostan  bisiklet  radar  işgal  sinema günleri  Hilal Özdemir  Milletvekili Aday Adayları  gökçen  onyedi eylül üniversitesi  mazbata  sergi  proje  gıda  ismail cankul  Selim Avcıoğlu  yol durumu  Gönen Organize Sanayi Bölgesi  Hilal Demirözer  Cahit İnceoğlu  Fikret Akova  telefon dolandırıcılığı  milli  Recep Ahmet Mercan  cemal öztaylan  Belediye Meclis Üyesi Adayları  ender biçki  trafik  Belediye Başkanı  çağrısı  Selahattin Güvenç  yetiştiricilik  bandırma 

Son Günlerin Haberleri
21.01.2020 Tarihli Haberler
20.01.2020 Tarihli Haberler
19.01.2020 Tarihli Haberler
18.01.2020 Tarihli Haberler
17.01.2020 Tarihli Haberler
16.01.2020 Tarihli Haberler
15.01.2020 Tarihli Haberler
14.01.2020 Tarihli Haberler
13.01.2020 Tarihli Haberler
12.01.2020 Tarihli Haberler
11.01.2020 Tarihli Haberler

Haber Arama
Kelime :
Tarih :
Kriterlerin En Az Birini Girin !

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir orta doğu

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi