Üye Ol Şifrem?
318 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir'e 3 Yeni Çadır Kamp Alanı

Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı

Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı

Balıkesirde Corona hasta sayısı

Bandırma'nn Eski Belediye Başkanı CHP'ye Katıldı
Bandırma'da DSP eski İlçe Başkanı ve eski Belediye Başkanı Dr. Halil Ünlü, DSP'den ayrılan bazı üyelerle birlikte CHP'ye katıldı.


Yazıyı Boyutu: 13 Punto 14 Punto 15 Punto 16 Punto

CHP Bandırma İlçe Teşkilatı'nda düzenlenen törende Dr. Halil Ünlü ve beraberinde gelenler CHP'ye üye formlarını doldurdular.

Toplantıda konuşan CHP İlçe Başkanı Ömer Lütfi Kayalar, partiye olan ilgiyle birlikte üyelik başvurularının da sürekli artmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, "Türkiye'nin bekleyen sorunlarının çözümü, çaresi CHP olduğunu gören halkımızın partimize yönelmesinin seçim sandığına kadar devam edeceğini umuyor ve bekliyorum. Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'nun söylediği gibi, bize inanan ve gönül veren ancak siyasi ahlak kurallarını çiğnemeyen ve yüz kızartıcı bir suçu olmayan, kişisel beklenti içinde, herhangi bir şartı öne sürmeyen ve talep etmeyen bütün gönüldaşlarımızı partimize bekliyoruz. Bundan böyle yeni üyelerimizin de diğer üyelerimiz gibi söylem eylem birliği ve parti disiplini içinde davranmasını bekliyorum. Birlikten kuvvet doğar. İktidar olma yarışında hep birlikte hareket ederek ve bütünleşerek zafere ulaşacağız" dedi.

Düzenlenen törende CHP'ye katılan Halil Ünlü ise uyumlu bir şekilde çalışacaklarına inandıklarını belirterek, "Şimdiye kadar alternatif yok lafını çok söyledik. Sayın Kılıçdaroğlu bütün sosyal demokratların ve ülke insanının sevgisini saygısını kazanmış bir lider olarak çıktı. Ülkenin gidişinden memnun olmayan bütün sosyal demokratlar ve hangi siyasi fikirden olursa olsun ülkesini seven herkesin birleşeceği adres burası oldu. Gönlümüzü verdik, emeğimizi de vererek uyumlu bir şekilde çalışacağımıza inanıyorum" dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel'de çıktıkları yolda partilerine katılarak kendilerine güç katanların aralarında olmasından onur duyduklarını ifade ederek, "Türkiye'nin her yerinde güzel bütünleşmeler sağlanıyor. Bu bizi mutlu ediyor, motive ediyor, bizim geleceğe daha güvenli bakmamızı sağlıyor.

Sayın Bülent Ecevit, ülkeye ve demokrasiye büyük katkıları olan bir siyasetçiydi. Kişisel hırslarımızı, beklentilerimizi, taleplerimizi gündeme taşımadan önümüze bakmak zorundayız. CHP böylesi köklü bir partidir. Bütünlüğü sağlıyoruz. Bandırma'daki sosyal demokrat oy potansiyelini de çok iyi değerlendirerek, kadrolarımızla porgramımızla daha iyisini yaparız diyerek iş başına gelme noktasındayız. Bu Türkiye'de çok büyük bir umut oldu. Bu umudu boşa çıkarmamak konusunda hepimiz elele vermek durumundayız ve hergün bu halkayı daha büyütmeliyiz. Biz Bandırma'yı hakettiği yere taşırız. Çok sayıda insanımız partimize geliyor. Çıktığımız bu yolda bize güç katan arkadaşlarımızın aramızda bulunmasından onur duyuyoruz. Yolun sonuna kadar hiç yorulmadan, bıkmadan usanmadan yürümek bizim sorumluluğumuz. Ben aramıza katılan arkadaşlarımıza hoşgeldiniz diyorum" şeklinde konuştu.

30.06.2010

Yorumlar   Yorum Ekle

Balıkesir Son Haberler

Harflerin Yerlerini Algılamakta Zorlanma Bozukluğu: Disleksi disleksi Nedir? Balıkesir'e 3 Yeni Çadır Kamp Alanı
Balıkesir E-ticaret Firmaları Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı
Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı Balıkesir'de Corona hasta sayısı
Ekinlik Adasında Deprem 65 Yaş üstü sokağa çıkma yasağı genelgesi yayınlandı.
istanbul Yazlık Bölgelere Akın Etti Balıkesir'de TOKİ nereye Yapılacak
Sındırgı'da Kışla Müzehan Oteli Açıldı ABD ve Kanada'da Mutfakları Türk Taşları Süslüyor
Ayvalık'ta Uyuşturucu Şüphelisi Çift Yakalandı Balıkesir'de Kargo Aracından Kaçak Tütün Çıktı
Zeytin Hasadı Festivali Kapsamında Sembolik Zeytin Hasadı Yapıldı Koltuğun İçine Saklanan Uyuşturucuyu Narkotik Köpeği Bath Buldu
Balıkesir'e ETİ Maden Bor Karbür Tesisi Temeli Atıldı Ayvalık'ta Uluslararası Zeytin Hasadı Festivali Başladı
Balıkesir'de Aranan 2 Hükümlü Yakalandı Balıkesir'de Tefecilere Yönelik Operasyon
Balıkesir Gündem Haberleri

Balıkesir Önemli kişilerSon Günlerin Haberleri
06.07.2020 Tarihli Haberler
05.07.2020 Tarihli Haberler
04.07.2020 Tarihli Haberler
03.07.2020 Tarihli Haberler
02.07.2020 Tarihli Haberler
01.07.2020 Tarihli Haberler
30.06.2020 Tarihli Haberler
29.06.2020 Tarihli Haberler
28.06.2020 Tarihli Haberler
27.06.2020 Tarihli Haberler
26.06.2020 Tarihli Haberler

  Balıkesir Ürün Vitrini
 
Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir Bandırma'nn Eski Belediye Başkanı CHP'ye Katıldı

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi