Şifrem?
88 Kişi Online WebMail   Bize Yazın

Ayvalık Zeytin Festivali Yeniden Yapılıyor

Balıkesir Yaz Tatiline Hazır

100 Yeni Memur Alınacak

Sındırgı'da Yangın : 1 Ölü

Balıkesir E-ticaret Firmaları


Yazıyı Boyutu: 13 Punto 14 Punto 15 Punto 16 Punto

Cennet mekan olarak tabir edilen ve Türkiye’nin en özel şehirlerinden olan Balıkesir’de, ürünlerini internet yardımıyla satmak, stoksuz satış yapmak ya da mağazalarını ve markalarını internet âlemine taşımak isteyenler için Balıkesir’e özel e-ticaret firmasıolarak hizmet sağlıyoruz. Ürün satmak, mağazanızı internete taşımak ya da hiçbir stok olmadan satış yapmak için bir e-ticaret sistemine ihtiyacınız olacak. Balıkesir e-ticaret firmaları arasında en çok rağbeti gören firmamız; A’dan Z’ye uygun fiyat listesiyle e-ticaret hizmeti sunarak müşterilerine balık vermiyor aksine balık tutarak hayallerine yelken açtırıyor.

Balıkesir’de adeta bir marka olan ve bilgisayar mühendisleri tarafından kurulan yüzde yüz mühendislik örneği bir e-ticaret sitesi oluşturmayı başardık. Uygun fiyatlı e-ticaret paketleri ile internetten ürün satışı nasıl yapılır diye merak eden herkesi bilgilendiriyor ve e-ticaret sektörüne girmek isteyen herkese satış yapmak için destek sağlıyoruz. En iyi e-ticaret siteleri inşa eden markamız, global hacmi yüksek firmalara yaptığımız e-ticaret siteleri sayesinde Balıkesir dışına çıkarak küresel başarılar elde eden bir mühendislik firmasıyız.

Balıkesir E-ticaret Firmaları

Sakin bir yapısı, tatil yerlerine olan ilgi ile ön planda olan Balıkesir, sadece tatil ile kazanç sektöründe bulunmuyor. E-ticaret sayesinde, hem yaz hem de kış hiç durmadan satış yaparak gelir elde ediyor. Balıkesir e-ticaret firmaları arasında lider konumda olan ve müşteri dostu e-ticaret felsefesiyle hareket eden firmamız, stoklu ya da stoksuz internetten satış için destek sağlamaktadır. Güçlü alt yapısı, profesyonel ekibi, muhteşem vizyonu ve öncelikli değerleri olan firmamız müşterilerin internet sektöründeki ‘arkadaşı’ oluyor.

Balıkesir e-ticaret siteleri sıralamasında ilk sırada olan firmamız, sosyal medya desteği, kolay yönetmek için entegreler, müthiş kolay ödeme seçenekleri, ultra güvenlik, bütünleşmiş renkler ile müşterinin aşık olacağı e-ticaret siteleri üretiyoruz. E-ticaret siteleri tasarlamıyoruz aksine onlarla yaşıyoruz.

Stoksuz Satış / Dropshipping Nedir?

Ürününüz yok, ya da satacak bir mal bulmakta zorlanıyorsanız sizler için altın değerinde bir fırsat olan dropshipping yani direkt nakliye olarak da çevrilen sistemimiz mevcuttur. Yeni başlayanlar için dropshippingnedir?Dropshipping, stoksuz mal olarak da tabir edilen, satıcının elinde mal bulunmadan aracı firmalar sayesinde satış yapmasına denir. Siz, evdeyken, sıfır stok ile, e-ticaret siteniz ya da sosyal medya hesabınızla para ve paralar kazanabilirsiniz.

Oldukça basit bu yöntemde; tüketici satıcının her zaman siz olduğunu görür. Satıcı ise; XML entegrasyonu denilen bir ürün ekleme ile yapar ve hiçbir şeye karışmaz. E-ticaret sitesine gelenler ürünü alır, ödemeyi yapar. Ürün bilgisi XML entegrasyonuna sahip firmaya gider, firma ürünü hazırlar ve müşterinin kargosuna gönderir. Siz burada aracı firma olursunuz ve makine gibi işleyen sistemde gelir elde edersiniz. Ürün satamazsanız ücretini ödemezsiniz. Bir market düşünün, sizin sadece marketiniz var, ürün takibini, satışlarını başkaları yapıyor ve siz sadece para kazanıyorsunuz.

E-ticaret Sitesi Yönetmek

E-ticaret sitesi kurmak ya da e-ticaret sitesi açarak mağazanızı internete taşımak istiyorsunuzamae-ticaret sitesiyönetmek hakkında fazla bilginiz yoksa hem firmamız hem de rehber niteliğindeki yazılarımız sizin yanınızda. Rakipsiz olan ve global markalar tarafından kullanılan yazılımımız sayesinde; kolay bir e-ticaret sitesi yönetimini mümkün kılıyoruz. Balıkesir e-ticaret firmaları arasında üstün özelliklere sahip, satıcı ya da müşterinin kafasını karıştıramayacak e-ticaret temaları ile fark yaratıyoruz.

Şık ve modern e-ticaret yazılımı sayesinde e-ticaret sitesi yönetmek, e-ticarete başlamak oldukça kolay. E-ticaret sitesi yönetmek için harcadığınız ‘değersiz zamanı’ ortadan kaldırarak e-ticaret yönetmeye ayırdığınız vakti tasarruf etmenizi sağlıyor ve size, müşterilerinize daha çok vakit harcamanız için zaman kazandırıyoruz.

Bir e-ticaret sitesi sahip ve stoklu ya da stoksuz ürün satışı gerçekleştirmek için firmamız, siz değerli müşterilerimiz için 2008’den bugüne 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Siz yeterki e-ticaret sitesi isteyin!

Kaynak :  www.hukumdar.com.tr

 

 

 

 

 

 

 

17.05.2020

Yorumlar   Yorum Ekle

Balıkesir Son Haberler

Ayvalık Zeytin Festivali Yeniden Yapılıyor Balıkesir Yaz Tatiline Hazırlanıyor
100 Yeni Memur Alınıyor. Sındırgı'da Yangın : 1 Ölü
Balıkesirspor hazirun Listesi Harflerin Yerlerini Algılamakta Zorlanma Bozukluğu: Disleksi disleksi Nedir?
Balıkesir'e 3 Yeni Karavan Kamp Alanı Balıkesir E-ticaret Firmaları
Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı
Balıkesir'de Corona hasta sayısı Ekinlik Adasında Deprem
65 Yaş üstü sokağa çıkma yasağı genelgesi yayınlandı. istanbul Yazlık Bölgelere Akın Etti
Balıkesir'de TOKİ nereye Yapılacak Sındırgı'da Kışla Müzehan Oteli Açıldı
ABD ve Kanada'da Mutfakları Türk Taşları Süslüyor Ayvalık'ta Uyuşturucu Şüphelisi Çift Yakalandı
Balıkesir'de Kargo Aracından Kaçak Tütün Çıktı Zeytin Hasadı Festivali Kapsamında Sembolik Zeytin Hasadı Yapıldı
Balıkesir Gündem Haberleri

Balıkesir Önemli kişilerSon Günlerin Haberleri
21.04.2024 Tarihli Haberler
20.04.2024 Tarihli Haberler
19.04.2024 Tarihli Haberler
18.04.2024 Tarihli Haberler
17.04.2024 Tarihli Haberler
16.04.2024 Tarihli Haberler
15.04.2024 Tarihli Haberler
14.04.2024 Tarihli Haberler
13.04.2024 Tarihli Haberler
12.04.2024 Tarihli Haberler
11.04.2024 Tarihli Haberler

  Balıkesir Ürün Vitrini
 
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Reklam
Haberler
Resim Galerileri
Balıkesir
Bandırma
Edremit
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Balıkesir Kahvaltı Mekanları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir Balıkesir E-ticaret Firmaları

Copyright © 1997 - 2024 balikesir.com Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi