Üye Ol Şifrem?
308 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı

Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı

Balıkesirde Corona hasta sayısı

Ekinlik Adasında Deprem

Burhaniye’de Deveciler, 2. Dönem İçin Milletvekili Aday Adayı Oldu
Burhaniye’de Ali Kemal Deveciler, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’den ikinci dönem için milletvekili aday adaylığını açıkladı.


Yazıyı Boyutu: 13 Punto 14 Punto 15 Punto 16 Punto

CHP İlçe Binası’nda düzenlenen toplantıda, CHP’nin her kademesinde görev yaptığını dile getiren Deveciler, “33 yıllık siyasi hayatımda 22. Dönem CHP Balıkesir Milletvekili seçilerek, hem Balıkesir’e, hem Körfez’e, hem de Burhaniye’ye hizmet edebilme onurunu yaşadım. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır”dedi.

Toplantıya, partili partisiz çok sayıda vatandaş katılırken,yaşanan izdiham nedeniyle çok sayıda davetli, Deveciler’i ayakta dinlemek zorunda kaldı.

Partililerin tek tek ellerini sıkan Deveciler’i bağrına basan hemşerileri, kendisini 2. kez milletvekili olarak görmek istediklerini dile getirdiler.

İlçe Başkanı Tarık Erdil, “Milletvekili seçimlerinde az bir süre kaldı. Partimizde büyük görevlerde ve hizmetlerde bulunan Ali Kemal Deveciler’in, bizlere ve yeni parti binamıza yaptığı katkılarına teşekkür ediyor, aday adaylığının partimize, Burhaniyemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Deveciler; “CHP’nin her kademesinde görev aldım. Üyelikten delegeliğe, ilçe başkanlığından, meclis üyeliğine, Yüksek Disiplin Kurulu üyeliğinden, kurultay delegeliği’ne, 5 yıllık Balıkesir Milletvekilliğine ve Genel Sayman yardımcılığına kadar süren 33 yıllık siyasi hayatımda, sağa sola savrulmadan, zikzak yapmadan CHP’nin yerel ve genelinde büyük mücadele ettim. Son nefesime kadar da bu mücadelemi sürdüreceğim. 5 Yıllık milletvekilliğinden sonra da bu mücadelemden kopmadım. Hizmetlerime devam ettim. Bugün buraya adaylık açıklaması için gelmedim. Zaten 4 yıldan beri milletvekilliği adaylığına hazırlanıyorum. Onun için adaylık açıklaması yapmıyorum. Sizlerle buluşalım istedim. Yerel Seçimlerden önce ben ağır bir ameliyat geçirdim. Böbreğimin alınmasına rağmen ve doktorumun müsaade etmemesine rağmen CHP’nin 1 oy fazla alması için hasta hasta gezmedik yer bırakmadım. Ona rağmen eleştirildim. Burhaniye’de CHP’ye bir oy çıksa o da benim oyumdur. Ön seçimde seçime katılan 34 aday adayının hepsinden fazla bu partide emeğim vardır. Mayıs 2014 tarihinde Genel Sayman Yardımcılığı görevine getirildim. Halen bu görevi sürdürmekteyim. Bana güvenen genel başkanım partinin kasasını Burhaniyeli bu kardeşinize teslim etti. Evet, 40 yıl sonra tüm üyelerin katılımı ile ön seçim yapılması için elimden gelen her türlü gayreti sarf ettim. Parti içi demokrasiyi getiremeyen bir parti, Türkiye’ye demokrasiyi getiremez. O yüzden de Genel Başkanımız 55 ilde Balıkesir ili de dahil tüm üyelerin katılımı ile ön seçim kararı aldı. Kendisine teşekkür ediyoruz.”dedi.

25 yıldır telefonunun değişmediğini dile getiren Deveciler, “Herkes bana her an ulaşabilmiştir. Ben cep telefonumu hiçbir zaman için sekreterime ve danışmanıma vermedim, vermem de. Çünkü insanlarımız karşılarında aradıkları zaman ulaşabilecekleri bir milletvekili görmek istiyorlar. Bana seçmenlerim ve partililerim her zaman telefonla veya bizzat ulaşmışlardır. Bundan sonra da ulaşacaklardır. Benim bilgi birikimim, örgütçülüğüm, emeğim ve tecrübemle iktidara gelecek partimin İktidar milletvekili, hatta bakanı olmak istiyorum. CHP tarlasının her alanında, her köşesinde, her noktasında izim var. Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz. Onun için 29 Marttaki ön seçimde desteğinizi bekliyorum.”şeklinde konuştu.

18.03.2015

Yorumlar   Yorum Ekle

Balıkesir Son Haberler

Balıkesir E-ticaret Firmaları Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı
Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı Balıkesir'de Corona hasta sayısı
Ekinlik Adasında Deprem 65 Yaş üstü sokağa çıkma yasağı genelgesi yayınlandı.
istanbul Yazlık Bölgelere Akın Etti Balıkesir'de TOKİ nereye Yapılacak
Sındırgı'da Kışla Müzehan Oteli Açıldı ABD ve Kanada'da Mutfakları Türk Taşları Süslüyor
Ayvalık'ta Uyuşturucu Şüphelisi Çift Yakalandı Balıkesir'de Kargo Aracından Kaçak Tütün Çıktı
Zeytin Hasadı Festivali Kapsamında Sembolik Zeytin Hasadı Yapıldı Koltuğun İçine Saklanan Uyuşturucuyu Narkotik Köpeği Bath Buldu
Balıkesir'e ETİ Maden Bor Karbür Tesisi Temeli Atıldı Ayvalık'ta Uluslararası Zeytin Hasadı Festivali Başladı
Balıkesir'de Aranan 2 Hükümlü Yakalandı Balıkesir'de Tefecilere Yönelik Operasyon
Toprak Küpte Ebru Denemesi Yaptı Ağaç Gövdesine Sıkışan Kediyi İtfaiye Kurtardı
Balıkesir Gündem Haberleri

Balıkesir Önemli kişiler

Son Günlerin Haberleri
30.05.2020 Tarihli Haberler
29.05.2020 Tarihli Haberler
28.05.2020 Tarihli Haberler
27.05.2020 Tarihli Haberler
26.05.2020 Tarihli Haberler
25.05.2020 Tarihli Haberler
24.05.2020 Tarihli Haberler
23.05.2020 Tarihli Haberler
22.05.2020 Tarihli Haberler
21.05.2020 Tarihli Haberler
20.05.2020 Tarihli Haberler

  Balıkesir Ürün Vitrini
 
Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir Burhaniye’de Deveciler, 2. Dönem İçin Milletvekili Aday Adayı Oldu

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi