Üye Ol Şifrem?
409 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı

Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı

Balıkesirde Corona hasta sayısı

Ekinlik Adasında Deprem

Ağa Güvence Verdi
AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur, 30 Mart seçimlerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini aldıkları takdirde belediye çalışanlarının hiçbirini işten çıkarmayacaklarını açıklayıp bu konuda belediyedeki mevcut personele güvence verdi.


Yazıyı Boyutu: 13 Punto 14 Punto 15 Punto 16 Punto

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur, 30 Mart seçimlerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini aldıkları takdirde belediye çalışanlarının hiçbirini işten çıkarmayacaklarını açıklayıp bu konuda belediyedeki mevcut personele güvence verdi. Bu konuda muhalefet parti adaylarının dedikodu yaydığını öne sürerek bu tür söylentilere itibar edilmemesini istedi. Ahmet Edip Uğur, "Kaybedeceğini bugünden anlamış olanlar çeşitli yalanlarla sizleri korkutmaya, aklınızı karıştırmaya çalışıyorlar. Hiçbirine itibar etmeyin" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir merkezdeki roman mahallesi olan Gümüşçeşme Mahallesi'nde Altıeyül Belediye Başkan Adayı Zekai Kafaoğlu'na seçim bölgesinde destek veren AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur'a beraberinde AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu ile eski milletvekili Ali Osman Sali, roman vatandaşlardan Altıeylül Belediye Meclis Üyesi adayı gösterilen Cüneyt Barlin ve çok sayıda partili de eşlik etti. Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak ilan ettiği Ali Osman Sali'yi mahalle mitingindeki konuşmasında, "İşte benim genel sekreterim" diyerek vatandaşlara tanıttı. Ahmet Edip Uğur, "Size çalışma arkadaşım Ali Osman Sali’yi takdim ediyorum. Kendisi Balıkesir’in yetiştirdiği bir değerdir. Parlamentoda da birlikte çalıştık. Kısmet olup inşallah oylarınızla Büyükşehir Başkanlığını aldığımızda, bizimle Balıkesir halkı için çalışacak" dedi.

Seçim çalışmalarını Balıkesir merkezde sürdüren, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur, Gümüşçeşme Mahallesi”nde halka seslendi. Belediye yönetiminin AK Parti'ye geçmesi halinde çalışanların işlerinden edileceği gibi söylentilerin asılsız olduğunu belirten Ahmet Edip Uğur, söylentilerin aksine belediyeden hiçbir çalışanın işten çıkarılmayacağını, tersine Büyükşehir Belediyesi’nin çok daha geniş bir alana hizmet vereceği için daha çok personele ihtiyacı olduğunu anlattı. Ahmet Edip Uğur, "Kaybedeceğini bugünden anlamış olanlar, çeşitli yalanlarla, sizleri korkutmaya, aklınızı karıştırmaya çalışıyorlar. Hiçbirine itibar etmeyin" diye konuştu.

BELEDİYEYE DAHA ÇOK PERSONEL ALINACAK

Ahmet Edip Uğur, "Balıkesir artık “Büyükşehir. Büyükşehir Belediyesinin hizmet vereceği nüfus çok büyük, bu nedenle; Personel ihtiyacımız çok fazla. Bırakın personel çıkartmayı, 2 bin 500 ile 3 Bin personel açığımız var. Büyük şehrin ne demek olduğunu bile bilmeyenler böyle mantıksız laflar ediyorlar" dedi.

AK Parti Belediyesi olarak uygulayacakları sosyal projelerden biri olan 10Kart Gıda Kartı'ndan da söz eden Ahmet Edip Uğur, dar gelirli, geçim sıkıntısı çekmekte olan aileler için geliştirilmiş bir sosyal yardım projesi olan 10KART’ın bir gıda kartı olduğunu belirtti. Ahmet Edip Uğur, "Başbakanımızın sözlerini hatırlatıyorum; Onun söylediği gibi 'Devletin fakire fukaraya, garibe gurebaya ulaşması anayasal görevidir'. Biz bu anayasal görevi inşallah 10KART’la yerine getireceğiz" dedi.

AK Parti'nin Gümüşçeşme Mahalle Mitingine vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, mehteranın ve yerel müzisyenlerin şenlendirdiği mitingde Gümüşçeşmeliler sık sık, “Büyük Başkan Edip Uğur” diye tezahüratta bulundu.

27.03.2014

AKPBaşkan AdayıBelediye Başkanıseçim

Yorumlar   Yorum Ekle

Balıkesir Son Haberler

Balıkesir E-ticaret Firmaları Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı
Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı Balıkesir'de Corona hasta sayısı
Ekinlik Adasında Deprem 65 Yaş üstü sokağa çıkma yasağı genelgesi yayınlandı.
istanbul Yazlık Bölgelere Akın Etti Balıkesir'de TOKİ nereye Yapılacak
Sındırgı'da Kışla Müzehan Oteli Açıldı ABD ve Kanada'da Mutfakları Türk Taşları Süslüyor
Ayvalık'ta Uyuşturucu Şüphelisi Çift Yakalandı Balıkesir'de Kargo Aracından Kaçak Tütün Çıktı
Zeytin Hasadı Festivali Kapsamında Sembolik Zeytin Hasadı Yapıldı Koltuğun İçine Saklanan Uyuşturucuyu Narkotik Köpeği Bath Buldu
Balıkesir'e ETİ Maden Bor Karbür Tesisi Temeli Atıldı Ayvalık'ta Uluslararası Zeytin Hasadı Festivali Başladı
Balıkesir'de Aranan 2 Hükümlü Yakalandı Balıkesir'de Tefecilere Yönelik Operasyon
Toprak Küpte Ebru Denemesi Yaptı Ağaç Gövdesine Sıkışan Kediyi İtfaiye Kurtardı
Balıkesir Gündem Haberleri

Balıkesir Önemli kişiler

Son Günlerin Haberleri
31.05.2020 Tarihli Haberler
30.05.2020 Tarihli Haberler
29.05.2020 Tarihli Haberler
28.05.2020 Tarihli Haberler
27.05.2020 Tarihli Haberler
26.05.2020 Tarihli Haberler
25.05.2020 Tarihli Haberler
24.05.2020 Tarihli Haberler
23.05.2020 Tarihli Haberler
22.05.2020 Tarihli Haberler
21.05.2020 Tarihli Haberler

  Balıkesir Ürün Vitrini
 
Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir Ağa Güvence Verdi

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi