Üye Ol Şifrem?
699 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı

Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı

Balıkesirde Corona hasta sayısı

Ekinlik Adasında Deprem

'Çayırhisar Köyü Altıeylül İlçesinin Bir Mahallesidir.'
AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur, mevlit programına katılmak için gittiği merkez Çayırhisar Köyünde büyük ilgiyle karşılandı.


Yazıyı Boyutu: 13 Punto 14 Punto 15 Punto 16 Punto

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur, eşi Nurgül Uğur ile birlikte merkez Çayirhisar köyünde AK Parti Balıkesir Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi Fatma Ülkat'ın babasının mevlit programına katıldı. Ahmet Edip Uğur, Ankara'ya gitmeden önce ziyaret etti. Çayırhisar köyünde ilk köy ziyaretini gerçekleştirmiş olurken köy kahvesinde ve mevlit evinde köylü vatandaşlarla uzun süre görüşüp sohbet etti. Aynı zamanda köylülerin sıkıntılarını da dinleyen Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Büyükşehir Belediye seçimlerinin büyük önem taşıdığını esasen 2014 Mart ayındaki mahalli idareler seçimlerinin çok büyük önem arz ettiğini vurguladı. Çayırhisar köyünde vatandaşlarla köy kahvesinde seçim sohbeti yapan Ahmet Edip Uğur, "Büyükşehir Belediyesi tüm köylere gidecek hizmetten sorumlu olacak. Bu sebeple uzak yakın tüm köylerimize hizmet edecek Büyükşehir Belediyesi. Merkez ilçeler dışındaki bütün ilçelerdeki köylerde yaşayan vatandaşlarımız da Büyükşehir Belediyesi için oy kullanacaklar. Çayırhisar artık Balıkesir'in Altıeylül ilçesinin bir mahallesi oldu; Alt yapısı, yolları dahil Büyükşehirin bütün nimetlerinden yararlanacak. Bu şekilde köylü ve kentli hizmet bakımından eşitlenmiş olacak. Büyükşehir yasasının en büyük faydası şahrin merkezine yapılan hizmetlerden daha önce yararlanamayan köylü nüfusunun da aynı şekilde yararlanacak olmasıdır. Cayırhisar Balıkesir'in en kıymetli topraklarına sahip. Ayrıca insanları da çok çalışkan ve güler yüzlüler. Buradaki vatandaşlarımız herşeyin en iyisine layıklar" diye konuştu.

Ahmet Edip Uğur, Balıkesir'e bugüne kadar yapılmış olan tüm hizmetlerle yakından ilgilendiğini vurguladı. Çayırhisar köyünde mevlitine katıldığı merhumla alakalı bir anısını da paylaşan Edip Uğur, hac farizasını yerine getirirken ölen Halil beyin çocuklarına bir günde vize ve pasaport cıkarılmasını sağlayıp Arabistan'a gönderdiğini, bu ziyaretinde de merhumun mevlitine iştirak için geldiğini söyledi.

Çahırhisar Köyünde vatandaşların yoğun ve sıcak ilgi gösterdiği AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur, cenaze sahiplerinin hayır dualarını aldığı Çayırhisar Köyünde seçim sürecine girerken kahvesinde de konuşma yaptığı ilk köy ziyaretini gerçekleştirmiş oldu. Ahmet Edip Uğur'a eşi Nurgül Uğur ile birlikte gittiği Çayırhisar Köyündeki ziyaretinde AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Pakize Aydemir ile AK Parti İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Yürütme Kurulu Üyesi Diba Aksoy Telaşeli ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. AK Partili hanımlar köylü kadınlarla sohbet edip isteklerini dinledi.

Köy ziyaretinin ardından Balıkesir'den Ankara'ya hareket eden Ahmet Edip Uğur'un bütçe görüşmelerinin ardından tekrar seçim bölgesine dönerek çalışmalarına devam edeceği bildirildi. 

 

17.12.2013

edip uğurakp

Yorumlar   Yorum Ekle

Balıkesir Son Haberler

Balıkesir E-ticaret Firmaları Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı
Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı Balıkesir'de Corona hasta sayısı
Ekinlik Adasında Deprem 65 Yaş üstü sokağa çıkma yasağı genelgesi yayınlandı.
istanbul Yazlık Bölgelere Akın Etti Balıkesir'de TOKİ nereye Yapılacak
Sındırgı'da Kışla Müzehan Oteli Açıldı ABD ve Kanada'da Mutfakları Türk Taşları Süslüyor
Ayvalık'ta Uyuşturucu Şüphelisi Çift Yakalandı Balıkesir'de Kargo Aracından Kaçak Tütün Çıktı
Zeytin Hasadı Festivali Kapsamında Sembolik Zeytin Hasadı Yapıldı Koltuğun İçine Saklanan Uyuşturucuyu Narkotik Köpeği Bath Buldu
Balıkesir'e ETİ Maden Bor Karbür Tesisi Temeli Atıldı Ayvalık'ta Uluslararası Zeytin Hasadı Festivali Başladı
Balıkesir'de Aranan 2 Hükümlü Yakalandı Balıkesir'de Tefecilere Yönelik Operasyon
Toprak Küpte Ebru Denemesi Yaptı Ağaç Gövdesine Sıkışan Kediyi İtfaiye Kurtardı
Balıkesir Gündem Haberleri

Balıkesir Önemli kişiler

Son Günlerin Haberleri
30.05.2020 Tarihli Haberler
29.05.2020 Tarihli Haberler
28.05.2020 Tarihli Haberler
27.05.2020 Tarihli Haberler
26.05.2020 Tarihli Haberler
25.05.2020 Tarihli Haberler
24.05.2020 Tarihli Haberler
23.05.2020 Tarihli Haberler
22.05.2020 Tarihli Haberler
21.05.2020 Tarihli Haberler
20.05.2020 Tarihli Haberler

  Balıkesir Ürün Vitrini
 
Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir 'Çayırhisar Köyü Altıeylül İlçesinin Bir Mahallesidir.'

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi