Üye Ol Şifrem?
624 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı

Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı

Balıkesirde Corona hasta sayısı

Ekinlik Adasında Deprem

Edip Uğur'dan Dursunbey Ziyareti
AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ilçe ziyaretleri kapsamında Dursunbey AK Parti İlçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe girişinde uzun konvoyla karşılanan Edip Uğur sevgi seline tutuldu.


Yazıyı Boyutu: 13 Punto 14 Punto 15 Punto 16 Punto

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz Perşembe İstanbul’da açıklanan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde coşku ile karşılandı. Selimağa Köyü girişinde yüzlerce araç ve yüzlerce partili tarafından karşılanan Edip Uğur’a Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, Balıkesir AK Parti İl Başkanı Mahmut Poyrazlı, AK Parti Balıkesir İl Teşkilatından yetkililer eşlik etti. Belediye Başkan Adayı Edip Uğur’a Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Eda Özden Kandemir tarafından çiçek takdim edilirken, Uğur kendisini karşılayan tüm partililer ile tek tek tokalaştı. Daha sonra yüzlerce araç ile Dursunbey’e doğru hareket eden Edip Uğur Şehir içinde konvoy halinde halkı selamladı. Daha sonra Dursunbey Parti Teşkilatı binasına geçen Edip Uğur burada partililere hitap etti. İlk Olarak Dursunbey İlçe Başkanı Halil Demir Büyük Şehir Başkan Adaylarının Edip Uğur olmasından mutlu olduklarını söyledi. Dursunbey'de konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur, cuma günü Balıkesir’e gelişinde kendini karşılamaya gelen tüm partililere teşekkür etti. Büyükşehir Belediye Başkanı oluşundan itibaren hızla çalışmalara başlayan Edip Uğur, AK Parti olarak Büyükşehir Belediyelerinde tecrübelerinin olduğunu hatırlattı. MHP ve CHP’nin Belediyecilik anlayışını eleştiren Edip Uğur İzmir’de yaşanan sel olayında belediye itfaiyelerinin kendilerini dahi kurtaramadıklarını gördüklerini söyledi. Dursunbey’e önem verdiklerini söyleyen Edip Uğur ilçede yaşanan dış göçü önlemek için gerekli iş sahalarını açacaklarını özellikle hayvancılık alanında yapacakları çalışmalar ile Dursunbey’de yaşanan göçü önleyeceklerini belirtti. Ayrıca Dursunbey’e merkezi idarenin yatırımlarının da hızla sürdüğünü belirten Edip Uğur hastane ve duble yolun tamamlanmasının ardından ilçe halkının daha refah bir hayat süreceğini söyledi. Dursunbey’e özel sektör tarafından bir mezbahane kurulduğunu hatırlatan Uğur, "Eğer bu mezbahane olmazsa Büyükşehir Belediyesi olarak biz kuracağız" dedi.

UĞUR: "ADAYLARI BAŞBAKAN BELİRLEYECEK"
Dursunbey Belediye Başkanı Mehmet Ruhi Yılmaz’ın 3 dönemdir başarılı bir şekilde ilçede Belediye Başkanlığını sürdürdüğünü belirten Ahmet Edip Uğur yeni dönemde Başkan Yılmaz’ın aday olmayacağını açıkladığını söyledi. AK Parti’den Dursunbey’den 4 Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu vurgulayan Edip Uğur, ilçelerdeki başkan adaylarını da Başbakan’ın belirleyeceğini söyledi. Başbakanın yoğun bir tempo içinde olduğunu belirten Edip Uğur, "Başbakanı gördükçe kendimden utanıyorum" dedi.

Başbakanın her dakikasının dolu olduğunu vurgulayan Uğur, 5-10 gün içerisinde ilçe Belediye Başkan Adaylarının da belli olacağını bu süreçte kamuoyu yoklamaları, temayül yoklamaları yapılırken çeşitli kesimlerden de görüş alınacağını bildirdi. Partililere ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eden Edip Uğur, daha sonra parti binasından ayrıldı. Bir vatandaşlın hayır cemiyetine katılan Uğur burada yemek yedikten sonra Kepsut ilçesine geçti. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ilçe ve köy gezilerini aralıksız olarak sürdürüyor.

09.12.2013

edip uğurakpruhi yılmaz

Yorumlar   Yorum Ekle

Balıkesir Son Haberler

Balıkesir E-ticaret Firmaları Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı
Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı Balıkesir'de Corona hasta sayısı
Ekinlik Adasında Deprem 65 Yaş üstü sokağa çıkma yasağı genelgesi yayınlandı.
istanbul Yazlık Bölgelere Akın Etti Balıkesir'de TOKİ nereye Yapılacak
Sındırgı'da Kışla Müzehan Oteli Açıldı ABD ve Kanada'da Mutfakları Türk Taşları Süslüyor
Ayvalık'ta Uyuşturucu Şüphelisi Çift Yakalandı Balıkesir'de Kargo Aracından Kaçak Tütün Çıktı
Zeytin Hasadı Festivali Kapsamında Sembolik Zeytin Hasadı Yapıldı Koltuğun İçine Saklanan Uyuşturucuyu Narkotik Köpeği Bath Buldu
Balıkesir'e ETİ Maden Bor Karbür Tesisi Temeli Atıldı Ayvalık'ta Uluslararası Zeytin Hasadı Festivali Başladı
Balıkesir'de Aranan 2 Hükümlü Yakalandı Balıkesir'de Tefecilere Yönelik Operasyon
Toprak Küpte Ebru Denemesi Yaptı Ağaç Gövdesine Sıkışan Kediyi İtfaiye Kurtardı
Balıkesir Gündem Haberleri

Balıkesir Önemli kişiler

Son Günlerin Haberleri
31.05.2020 Tarihli Haberler
30.05.2020 Tarihli Haberler
29.05.2020 Tarihli Haberler
28.05.2020 Tarihli Haberler
27.05.2020 Tarihli Haberler
26.05.2020 Tarihli Haberler
25.05.2020 Tarihli Haberler
24.05.2020 Tarihli Haberler
23.05.2020 Tarihli Haberler
22.05.2020 Tarihli Haberler
21.05.2020 Tarihli Haberler

  Balıkesir Ürün Vitrini
 
Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir Edip Uğur'dan Dursunbey Ziyareti

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi