Üye Ol Şifrem?
469 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı

Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı

Balıkesirde Corona hasta sayısı

Ekinlik Adasında Deprem

Başkan Ok'tan Büyükşehir Tura
Balıkesir Belediye Başkanı ve MHP'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan İsmail Ok, ilçe gezilerine Erdek ile devam etti.


Yazıyı Boyutu: 13 Punto 14 Punto 15 Punto 16 Punto

Belediye Başkanı İsmail Ok, Erdeklilerin kurtuluş günü sevincine ortak olurken MHP İlçe Teşkilatının da açılış törenine katıldı. Erdekliler Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok'a yakın ilgi gösterdi. Başkan Ok'a MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut ve parti teşkilatı da eşlik etti.

Balıkesir Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok'un Erdek ziyaretinde işyerlerini dolaşarak esnafla sohbet etti. Daha sonra ilçe merkezindeki aile çay bahçelerine giden İsmail Ok ve beraberindekiler, burada da vatandaşlarla sohbet ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Belediye Başkanı İsmail Ok'un Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özenç, MHP Balıkesir İl Başkanı Bayram Çılgın ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gittiği Erdek’te, Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut, MHP Erdek İlçe Başkanı Haluk Nazlıoğlu, Bandırma-Aksakal Belediye Başkanı Üstün Taşdemir ve partililer eşlik etti. Başkan Ok, esnaf ve vatandaşlarla yaptığı görüşmelerin ardından MHP Erdek İlçe Başkanlığının yeni hizmet binasının açılışına katıldı. Başkan Ok, açılışta yaptığı konuşmada, Erdek’in düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıldönümünü kutladı. Başkan Ok şunları söyledi:

"Bugün iki önemli olayı kutluyoruz. Biri, Erdek’in kurtuluşu, diğeri de MHP Erdek İlçe Başkanlığı binasının açılışı. Kuva-yi Milliye kahramanlarının ve geçmişteki şanlı günlerinin hatırlandığı coşkulu bir gün. Erdekğimizin kurtuluş günü kutlu olsun. Bu toprakları, ecdadımızın kanını-canını vererek nasıl kurtardığını en iyi biz biliyoruz. Halkımızın böyle bir günde, MHP Erdek İlçe teşkilatının açılmasına gösterdiği ilgi, bize, başta Erdek olmak üzere Balıkesir’de ve tüm ilçelerinde üç hilalli bayrağın burca dikileceğini gösteriyor. Hanımlara ve gençlere özellikle teşekkür ediyorum. Kurtuluş Savaşı’nda şanlı tarihimizde kadınlarımız en başta olmuştur. Erdek’te Nene Hatun'ları, Kara Fatma'ları gördüm. MHP Erdek’te de başta kadınlarımız olmak üzere 2014 yerel seçimlerine hazır olduğunu göstermiştir. Ben, Erdek İlçe Yönetimini kutluyorum, başarılar diliyorum.”

Daha sonra söz alan Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut da, 2014’te yapılacak yerel seçimlerle Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı partisinin adayı olan İsmail Ok’un kazanacağını öne sürdü. Bulut, “Sizler, Balıkesir’deki değişimi gören, fark eden insanlarısınız. Balıkesir’de bir dümen çevriliyor, Balıkesir’i ele geçirmek istiyorlar. Fakat bilmiyorlar ki Balıkesir ilk kurşunun atıldığı yerdir; Teslim olmaz. Büyükşehir dediler; Balıkesir Belediyesi, İsmail Ok’un liderliğinde MHP bayrağını yükseltti. İnşallah sizin desteğinizle yine üç hilalli bayrak yükselecek” dedi.

MHP Erdek İlçe Başkanlığı binası milletvekili Bulut ve Belediye Başkanı Ok’un da bulunduğu davetliler tarafından “hayırlı olsun” dilekleriyle kesilerek hizmete açıldı. Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok&'un 7'den 70'e herkesin elini sıkıp sohbet edip kendilerini dinlemesi vatandaşları memnun etti. Başkan Ok da kendisine gösterilen bu ilginin memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

19.09.2013

Yorumlar   Yorum Ekle

Balıkesir Son Haberler

Balıkesir E-ticaret Firmaları Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı
Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı Balıkesir'de Corona hasta sayısı
Ekinlik Adasında Deprem 65 Yaş üstü sokağa çıkma yasağı genelgesi yayınlandı.
istanbul Yazlık Bölgelere Akın Etti Balıkesir'de TOKİ nereye Yapılacak
Sındırgı'da Kışla Müzehan Oteli Açıldı ABD ve Kanada'da Mutfakları Türk Taşları Süslüyor
Ayvalık'ta Uyuşturucu Şüphelisi Çift Yakalandı Balıkesir'de Kargo Aracından Kaçak Tütün Çıktı
Zeytin Hasadı Festivali Kapsamında Sembolik Zeytin Hasadı Yapıldı Koltuğun İçine Saklanan Uyuşturucuyu Narkotik Köpeği Bath Buldu
Balıkesir'e ETİ Maden Bor Karbür Tesisi Temeli Atıldı Ayvalık'ta Uluslararası Zeytin Hasadı Festivali Başladı
Balıkesir'de Aranan 2 Hükümlü Yakalandı Balıkesir'de Tefecilere Yönelik Operasyon
Toprak Küpte Ebru Denemesi Yaptı Ağaç Gövdesine Sıkışan Kediyi İtfaiye Kurtardı
Balıkesir Gündem Haberleri

Balıkesir Önemli kişiler

Son Günlerin Haberleri
31.05.2020 Tarihli Haberler
30.05.2020 Tarihli Haberler
29.05.2020 Tarihli Haberler
28.05.2020 Tarihli Haberler
27.05.2020 Tarihli Haberler
26.05.2020 Tarihli Haberler
25.05.2020 Tarihli Haberler
24.05.2020 Tarihli Haberler
23.05.2020 Tarihli Haberler
22.05.2020 Tarihli Haberler
21.05.2020 Tarihli Haberler

  Balıkesir Ürün Vitrini
 
Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir Başkan Ok'tan Büyükşehir Tura

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi