Şifrem?
106 Kişi Online WebMail   Bize Yazın

Balıkesir Vinç Firmaları

2452 kişi inceledi

Balıkesir Kiralık vinç hizmeti veren firmaların listesi. 

Büyüyen ve gelişen Balıkesir  ihtiyaçları doğrultusunda birçok yardımcı sektörler ortaya çıkıyor. 
Bunlarda bir tanesi de Kiralık Vinç firmaları.
Özellikle Fabrika kurulumları, Montajı , demontajı, Çatı montajı sırasında yüklenici firmanın yükünü hafifleten Kiralık Vinç Sektörü gün geçtikçe güçleniyor. Balıkesir  yakınlarında da birçok firma bu sektörde faaliyet gösteriyor. 

Balıkesir Kiralık Vinç

8 Tonluk kiralık vinçlerden 130 ton kadar yük kaldırabilen ekipmanların olduğu Kiralık vinçlerde birçok farklı seçenek de mevcut. 
Balıkesir Sepetli Vinç : Kamyon ya da kamyonet arkasında 360 derede hareket eden seyyar 
Balıkesir Tonajlı Vinç : 100 Tondan fazla yüklerin kaldırılmasında kullanılan yükleme boşaltma hizmeti. Vinçli Kamyon olarak da anılır.
Balıkesir Sepetli Platform : Sabit olarak bir yere montaj edilerek yukarı aşağı yük taşıyan mekanızma. 

Balıkesir Vinçli Kamyon : Herhangi bir yerdeki yükü bulunduğu yerden kaldırıp nakiyesini de yaparak farklı bir bölgede indirme hizmetini de veren vinç çeşidi.

Bu sayfada Balıkesir vinç kiralama hizmeti veren firmaları içerir ve tüm firmalardan Kiralık vinç teklifi almanızı sağlar.

Firmaların bir çoğu Balıkesir Edremit, Bandırma bölgesi yanısıra Özellikle mermer sektörünün yoğun olduğu Marmara Adasına kadar Vinç Kiralama hizmeti verebilir.
Tüm firmalar Kepsut bigadiç savaştepe dursunbey Susurluk Gönen Manyas Erdek Balya İvrindi Havran Edremit Burhaniye Gömeç Ayvalık Akçay Altınoluk Küçükkuyu bölgelerine de hizmet verebilir.

Kiralık Vinç Fiyatları

Balıkesir kiralık vinç fiyatları işin süresine, mesafesine, iş sezonuna göre değişiklik göstereceği için Kiralık Vinç Şirketlerinden işe göre teklif alınarak öğrenilmelidir. Kiralık vinç fiyatı sabit değildir. 

Nasıl Vinç Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Vinç kiralama genelde saatlik olarak belirlenir.  Kiralama saati Vincin işyerinden çıkışı işe başlar. Vincin çalıştığı süre değil, Vincin kiralandığı saatin başlangıcından itibaren devam eder. Bekleme süresi her zaman fiyata dahil edilir. 

Günlük Vinç Kiralama ?

Günlük sabit bir fiyat üzerinden vinç kiralamanabilir. Fakat bu çalışma şeklinde yakıt ücreti ayrıca konuşulmalıdır.

Balıkesir Vinç Şirketleri


Yörükoğlu Vinç

Balıkesir Bandırma ve Edremit bölgelerinde Kiralık vinç, sepetli vinç hizmeti veriyor. 35 ton ile 90 ton a kadar kiralık vinçleri mevcut

Balıkesir Sepetli vinç Balıkesir Sepetli platform Balıkesir Vinçli Kamyon

Balıkesir Vinç Ürünleri

Hidrolik Traktör Kaldıracı
Hidrolik Traktör Kaldıracı
Mekanik Kaldıraç Traktör Vinci
Mekanik Kaldıraç Traktör VinciBalıkesir Vinç sektör sayfası , Balıkesir Vinç tanıtımı için hazırlanmıştır. Vinç sayfamızda Vinç sektöründeki firmaları, Vinç fiyatlarını, Vinç hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Balıkesir Vinç telefonları, rehberimizde ücretli olarak yer alan firmalarda görüntülenmektedir. Balıkesir Vinç sektöründe sadece ismi görülen firmalar sektörün diğer temsilcileridir. Her işletme hakkında detaylı bilgi sadece Balıkesir Vinç sektöründe firma detayındaki Linki tıklayarak firmaların kendilerinden alabilirsiniz. Balıkesir Vinç sayfamızı ziyaret etmiş sizden önceki ziyaretçilerin ve firma müşterilerinin yorumları Vinç seçiminizde yardımcı olacaktır.
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Reklam
Haberler
Resim Galerileri
Balıkesir
Bandırma
Edremit
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Balıkesir Kahvaltı Mekanları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir Vinç

Copyright © 1997 - 2024 balikesir.com Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi