Şifrem?
192 Kişi Online WebMail   Bize Yazın

Balıkesir Namık Havutça

-
2156430 Balıkesir haber Namık Havutça 8080 inceleme

CHP'li Havutça'ya Gezi'den Beraat
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Balıkesir'deki Gezi Parkı olaylarında, Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na muhalefet ettiği gerekçesiyle hakkında açılan davada beraat etti.
25.11.2016
Süt Sanayi Sektörü İflas Mı Edecek?
CHP Milletvekili Av. Namık Havutça, Hükümetin derhâl süt sanayi sektörüne destek olmasını, aksi hâlde yaşanacak iflasların sorumlusunun Hükûmet olacağını belirtti.
26.02.2016
12 Eylül Mağdurlarına Borcumuz Var
CHP Milletvekili Namık Havutça 12 Eylül 1980’de yapılan askeri darbeden sonra haksızlığa uğrayan vatandaşlar için kanun teklifi verdi. Havutça, “12 Eylül darbe mağdurlarına borcumuz var, bu borcu mutlaka ödemeliyiz” dedi.
12.02.2016
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça Açıklaması
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Nevşehir İl Teşkilatını ziyaretinde ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
09.01.2016
Toplu Taşımaya Yüzde 25 Zammın Vatandaşa Maliyeti Yüzde 50
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, 2016 yılının ilk günlerinde toplu taşımaya yapılan zamlara ilişkin olarak, "Bu yapılan zam yüzde 25 oranında, ama bunun vatandaşa maliyeti yüzde 50 oranında.
06.01.2016
HAVUTÇA, HAKSIZ YAPILAN TAYİN VE ATAMALARI MECLİSE SUNDU
HAVUTÇA, HAKSIZ YAPILAN TAYİN VE ATAMALARI MECLİSE SUNDU
05.01.2016
Havutça Termik Santrali Meclise Taşıdı
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Bandırma’nın Şirinçavuş Mahallesi’ne yapılması planlanan termik santralin doğaya ve insan sağlığına vereceği zararların tespit edilmesi için hazırladığı araştırma önergesini Meclise sundu.
23.11.2015
Havutça, Gönen Ve Edincik Kavşakları İçin Çözüm Arıyor
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin’nin cevaplaması için Meclis Başkanlığına verdiği soru önergesinde, Bandırma Çanakkale arasında bulunan Edincik ve Gönen kavşaklarında yaşanan onlarca kazanın bilançosunun ağır olduğunu buna rağmen yetkililerin gerekli önlemleri almadığını belirtti.
04.08.2015
Havutça, Edremit İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti
25. dönem CHP Balıkesir Milletvekili Av. Namık Havutça CHP Edremit İlçe örgütünü ziyaret etti.
16.06.2015
CHP Balıkesir Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar
CHP Balıkesir Milletvekilleri Mehmet Tüm, Namık Havutça ve Ahmet Akın Balıkesir Yüksek Seçim Kuruluna giderek mazbatalarını aldılar.
15.06.2015
CHP'li Namık Havutça Gömeçlilerle Buluştu
CHP Balıkesir Milletvekili ve 7 Haziran genel seçimlerinde yeniden partisinden Milletvekili adayı olan Namık Havutça, Edremit Körfezi ilçelerine yönelik gerçekleştirdiği seçim çalışmaları kapsamında Gömeç ilçesini ziyaret etti.
26.05.2015
CHP Balıkesir Milletvekili Adayları AÇIKLANDI
İşte 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlerde oy vereceğimiz CHP Balıkesir Milletvekili Adayları
07.04.2015
Balıkesir CHP Milletvekili Adayları Belli Oldu
Cumhuriyet Halk Partisi'nin Balıkesir'de yaptığı önseçimde birinci sıraya Mehmet Tüm gelirken, ilk üç sırayı Marmara'ya yakın ilçelerden adaylar oluşturdu.
30.03.2015
Havutça: “Bir Milletvekili En Az İki Dönem Görev Yapmalıdır”
Ayvalık ilçesinde temaslarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Sözcü ile Medya Ayvalık gazetelerini ziyaret etti.
08.01.2015
CHP’li Milletvekili Ve Aday Adaylarından Ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve milletvekili aday adayları Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i makamında ziyaret etti.
07.01.2015
Havutça, İthalat Lobilerine Sert Çıktı
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, bölge halkının ekmeğini çeltikten kazandığını ve çok zor koşullarda üretim yaptığını ama ithalat lobilerinin çıkarak Gönen pirincinin zehirli olduğunu söyleyerek çamur attığını ifade etti.
15.12.2014
Havutça Balıkesir’de Kanser Araştırması Yapılmasını İstedi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde 60 mahallede kullanılan suda arsenik tespit edildiğini açıklamasının ardından CHP Milletvekili Namık Havutça, Balıkesir’de kanser vakalarının meclis tarafından araştırılmasını istedi.
28.11.2014
Milletvekili Havutça Taksici Oldu
Her hafta siyaset sahnesinden önemli bir ismin direksiyonuna geçtiği Meclis Taksi, bu hafta, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça’ya emanet edildi.
17.11.2014
CHP'li Havutça:'300 Madende Ölüm Riski Var'
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Türkiye’de 300 madende ölüm riski olduğunu ileri sürdü.
06.11.2014
CHP’den Abdullah Cömert Davası Değerlendirmesi
Hatay’da Gezi olaylarında hayatını kaybeden Abdullah Cömert’in Balıkesir’de görülen davasını izleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ve Milletvekili Namık Havutça, duruşmayı değerlendirdi.
04.11.2014
Edremit’te Barış Söyleşileri
Balıkesir’in Edremit ilçesinde devam eden ‘1. Edremit İda-Kültür ve Sanat Günleri’ kapsamında 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Yazar Prof. Dr. İhsan Eliaçık, Gazeteci-Yazar Barış Doster ve Balıkesir Barosu Başkanı Av. Yaşar Meyvacı’nın konuşmacı olarak yer aldığı “Barış Söyleşileri” yapıldı.
03.09.2014
Projelerini Cemil Çiçek’e Anlattılar
Balıkesir’in Edremit ilçesi Altınoluk mahallesinde bulunan tarihi Antandros kenti ile çalışmalar yürüten Tarihi Antandros Şehrini Kurtarma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmet Sakaroğlu, kurucu yönetim kurulu üyesi Gülçin Cömert ve antik kentin arkeolojik kazı çalışmalarının başkanlığını yürüten Prof. Dr. Gürcan Polat, CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ile birlikte TBMM Başkanı Cemil Çiçek’i ziyaret ettiler.
10.07.2014
CHP’den Bonzainin Cezasını Artıracak Teklif
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, adına “bonzai” denilen uyuşturucu ile mücadelede önlemlerin yetersizliğine dikkat çekerek Türk Ceza Kanun’undaki (TCK) cezasının artırılması için kanun teklifi verdi.
09.07.2014
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça Bonzai Konusunu Değerlendirdi
CHP Balıkesir milletvekili Namık Havutça ve Bandırma Belediye Başkanvekili Erhan Elmastaş son günlerde Bandırma’nın gündemine oturan 'Bonzai' konusunda bilgi almak üzere Kaymakam Ali Mantı'yı makamında ziyaret etti.
07.07.2014
CHP'li Havutça:'Tasarıya Karşı Çıktı'
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, yeni hazırlanan Elektrik Piyasası Kanunu ile ilgili olarak üreticiler ile bir araya gelerek karşı çıkmaları gerektiğini söyledi.
04.07.2014
CHP'li Havutça Grev Yapan İşçilerle Bir Araya Geldi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekilleri Namık Havutça ve Haluk Ahmet Gümüş, Susurluk'da işten çıkarılan işçiler ile bir araya geldi.
01.07.2014
Balıkesir Milletvekili Namık Havutça: 'Partimize En Uygun Adayı Çıkartacaklar'
CHP’li Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Balıkesir’in Edremit ilçesinde açıklamalarda bulundu.
02.05.2014
CHP'li Milletvekillerinden Erken Seçim İddiası
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekilleri Haluk Ahmet Gümüş ve Namık Havutça, yerel seçimlerin ardından erken seçim olabileceğini iddia etti.
17.01.2014
CHP Milletvekili Namık Havutça'nın Acı Günü
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Namık Havutça'nın ablası Emine Deniz, geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti.
09.12.2013
Chp'den Yerel Seçim Değerlendirmesi
Cumhuriyet Halk Partisi Milletevekili Namık Havutça Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olmayı düşünmediğini belirtirken, CHP İl Başkanı Mavuk, adayın Balıkesir'in yerlisi ve tanınan bir kişi olacağını söyledi.
05.10.2013
CHP'den T.C. Protestosu
Balıkesir'de Ziraat Bankası'nın bir şubesindeki tabelada T.C. yazmamasını protesto eden CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Levhaya T.C. yazısını yerleştirdi.
28.08.2013
Chp'li Havutça: 'Memurların Siyaset Yasağı Kaldırılsın'
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, TBMM Başkanlığı'na devlet memurlarının siyaset yapabilmesi için kanun teklifi verdi.
26.08.2013
Balıkesir Milletvekili Namık Havutça’dan Erken Emeklilik Teklifi
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça tarafından, kamuoyunda ‘emeklilikte yaşa takılanlar’ olarak dile getirilen yasa hakkında kanun teklifi verildi.
19.08.2013
'Başbakan Kontrol Altına Alınmalı'
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, beraberinde getirdiği içi boş gaz bombalarıyla basın toplantısı yapan CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, “Bir Başbakan’ın dili kin ve nefret dili olmamalı. Bu toplumu iç savaşa götürür. Taksim Gezi Parkı protestolarında gerçekleştirilen müdahale düşman askerine saldırı gibi olmuştur. Burada ülkede 10 yılda tüketilecek gaz bir haftada tüketilmiştir“ dedi.
17.06.2013
Havutça: 'Polis Sağduyulu Davranmalı'
CHP Balıkesir Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Namık Havutça, anayasanın, hukukun gereklerine uyan, vatandaşların malına ve canına zarar vermeyen insanlara sağduyulu yaklaşılmasını istedi.
03.06.2013
CHP'li Havutça'ya Meclis'te Kritik Görev
TBMM yasa dışı dinlemeleri araştırma komisyonunun üyeleri belirlenerek, Genel Kurul'da okundu. CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça da komisyonda görev yapacak.
13.02.2013
MHP ve CHP'li Vekillerden Üniversite Teklifi
MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut ve CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Bandırma'da Güney Marmara Ömer Seyfettin Üniversitesinin kurulması ile ilgili olarak kanun teklifi verdiler.
18.12.2012
AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan Cevap Verdi
AK Parti Balıkesir Milletvekili Mehmet Cemal Öztaylan, CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça'nın ablasının habersiz bir şekilde AK Parti'ye üye yapıldığı iddialarına cevap verdi.
08.12.2012
Havutça'nın Sözlerine Bir Tepki de Ayvalık'tan Geldi
Bir süre önce, Ayvalık'ta bir dizi incelemelerde bulunan CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça’nın “BDP’li Sırrı Sakık ve Hasip Kaplan’da partimizde siyaset yapabilir” şeklindeki açıklamalarına, AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, sert tepki göstermesinin ardından, Havutça’nın sözlerine bir tepki de AK Parti Ayvalık İlçe Başkanı Melih Çakırca’dan geldi.
28.09.2012
Hükumete Suriye Eleştirisi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, hükumetin dış politikasını eleştirdi.
25.09.2012
CHP'den Türközen'e Takdir
Ayvalık'ta, Ayvalık Belediyesi’ni ziyaret eden CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’in çalışmalarını takdirle izlediklerini söyledi.
24.09.2012
CHP'li Vekil İlginç Açıklamalarda Bulundu
Ayvalık'ta bir dizi ziyaretlerde bulunan CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça başta terör olmak üzere, ülke gündemine ait birçok konuda basın mensuplarına ilginç açıklamalarda bulundu.
20.09.2012
Ayağı Kesilmesin Diye Yardım İstedi
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Marmara ilçesine Bağlı Avşa beldesinde, ayağının kesilmemesi için kendisinden yardım isteyen vatandaşa destek sözü verdi.
12.09.2012
Kayıp Balıkçı Milletvekili Havutça'nın Gündeminde
Ayvalık'a bağlı Altınova beldesinde, 20 Temmuz 2012 tarihinde Altınova Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı 62 yaşındaki balıkçı Cabir Güler ile eşi 54 yaşındaki Nezahat Güler 7,5 metrelik ‘Rüya’ isimli tekneyle denize açılmalarının ardından Nezahat Güler’in cenazesinin 3 gün sonra bulunmasına rağmen Cabir Güler’e ise halen daha ulaşılamaması CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça’yı harekete geçirdi.
10.08.2012
Milletvekili Havutça'dan İDO'ya Tepki
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi'nin (İDO) Rekabet Kanunu'na aykırı davrandığını ileri sürdü.
18.06.2012
CHP'li Vekillerin Bor Savaşı
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Ayşe Nedret Akova ve Haluk Ahmet Gümüş ile birlikte Petrol - İş Bandırma Şube Başkanı ve sendikalı yöneticiler TBMM’de bir basın toplantısı düzenledi.
22.03.2012
CHP'li Milletvekilinden Taş Ocağı İçin Soru Önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Çevre Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'a, Havran'daki zeytinlik alan içinde olduğu iddia edilen taş ocağı izinini sordu.
15.03.2012
'Hepimizin Telefonları Dinleniyor'
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, ülkede herkesin telefonlarının dinlendiğini ileri sürdü. Hükümeti sert şekilde eleştiren Havutça, "Türkiye özgür ülke değil, melez bir ülke" dedi.
18.02.2012
Darbe Yapmak İsteyen Herkes Yargılanmalı
İçişleri Komisyonu üyesi CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, "Darbe yapmak isteyen herkes yargılanmalı" dedi.
09.01.2012
CHP Milletvekilinden Hükümete Seka Çağrısı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Balıkesir'de atıl vaziyette bekleyen eski Seka Kağıt Fabrikasının yeniden işlev kazanarak bir üretim merkezi haline dönüştürülüp derhal yerli ve ulusal ekonomiye kazandırılması gerektiğini söyledi.
07.01.2012
Toplam Kayıt: 71   Sayfa: 1/2 [ 1 ]  [ 2 ] 
Balıkesir Önemli kişilerBalıkesir Haber Başlıkları
sözleşme  Belediye Meclis Üyesi Adayları  akçay  çeyiz  solo türk uçağı  kavun  ehem  karesi adayı  altay  Sabri Uğur  etüt çalışması  gazi  Belediye başkanı adayı  bıçaklama  Sefer Akdağ  Altıeylül Belediyesi  nüfus müdürlüğü  Mehmet Siray  Halk Partisi  atletizm  festival  güven operasyonu  İsmet Koçyiğit  ali gürbüz  Balıkesirspor  Emin Ermişler  ana metal  milli mücadele  meyve bahçesi  çağrısı  maç  Kemal Yenigün  dinleme  lokantacılar odası  bölge hastanesi  yeni hastane  Sema Kırcı  Akp karesi belediye başkan adayı  milletvekili  AKP aday adayları  Niyazi Tunç  sulama kanalı  erdek  belediyesi meclis üyesi adayları  MHP adayı  Dr. Arzu Kaynak  Sahte Rakı  Ahmet Akın  Edremit Belediyesi  bakımevi  Edip Uğur  atık pil  işkur  Nurbin Tüfeçioğlu  2 ölü  motor kazası  ivrindi  Ahmet Turhan  Kaçırılma  emin ersoy  tescil  Kadın Girişimçi  susurluk  Anket  kaçak balık  ağaç  düzensiz göçmen  Nihat Emer  Murat Avcıoğlu  altıeylül aday adayları  Levent Gökalp  yunanistan  köpek  AKP edremit Adayları  Kepsut  haluk nazlıoğlu  İsmail Pekel  Altıeylül Belediye Başkanı  Seçim  İsmail Uğu  motor kazaları  zeytinyağı fabrikası  Doğan Tokat  Erhan Ortaköylü  sanat  Trafik Kazası  muz  Yusuf Cengiz  Mustafa Canseven  çeltik  motor  ayran  silahlı saldırı  film  belediye seçimleri  il göç idaresi  biber  İbrahim Ceylan  Raşit Günhan  Hüseyin Azman 

Son Günlerin Haberleri
08.08.2022 Tarihli Haberler
07.08.2022 Tarihli Haberler
06.08.2022 Tarihli Haberler
05.08.2022 Tarihli Haberler
04.08.2022 Tarihli Haberler
03.08.2022 Tarihli Haberler
02.08.2022 Tarihli Haberler
01.08.2022 Tarihli Haberler
31.07.2022 Tarihli Haberler
30.07.2022 Tarihli Haberler
29.07.2022 Tarihli Haberler

Haber Arama
Kelime :
Tarih :
Kriterlerin En Az Birini Girin !

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Balıkesir Kahvaltı Mekanları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir Namık Havutça

Copyright © 1999 - 2022 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi