12 Şubat Salı günü yapılan Encümen toplantısında kararlaştırılan otobüs hattı, daha önce G1 güzergahında yer alan Adalet Sarayı'na ulaşım göz önünde bulundurularak hizmete alındı.
G1A olarak hizmet verecek otobüsler, Toplu Taşıma Merkezi, Vasıfçınar Caddesi, Doğumevi, Atatürk Devlet Hastanesi (SSK), Adalet Sarayı, Ordu Donatım Merkez Komutanlığı, Carrefour, Çayır Sokak, Cumhuriyet Caddesi, Savaştepe Caddesi, Bayındırlık Lojmanları, Atatürk Devlet Hastanesi (SSK), Doğumevi, Vasıf Çınar Caddesi, Toplu Taşıma Merkezi güzergahında sefer yapacaklar.
G1A otobüsleri, sabah saat 07:15'te başlayıp her yarım saatte bir akşam saat 17:45'te son sefer olmak üzere Toplu Taşıma Merkezi’nden hareket edecek.
15.02.2008