Üye Ol Şifrem?
887 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir'e 3 Yeni Çadır Kamp Alanı

Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı

Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı

Balıkesirde Corona hasta sayısı

Ayvalık'ta İnşaat Ustalarına Eğitim Semineri
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde üretilen Yüksel Tuğla ve Kiremitleri Genel Müdürü Kadir Başoğlu tarafından Ayvalık'ta inşaat ustalarına ürünler ve uygulama konusunda genel bilgiler içeren bir eğitim semineri verildi.


Yazıyı Boyutu: 13 Punto 14 Punto 15 Punto 16 Punto

Önceki akşam, Şah Beton ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama firması ile Turgutlu-Yüksel Tuğla ve Kiremit Şirketi tarafından düzenlenen seminerde, ses yalıtımı, çatı güvenliği ve su geçirmezlik gibi konularında 80 ustasının katıldığı eğitim seminerinde, slayt gösterisi eşliğinde firmalarının ürünlerini tanıtıp, ürünlerin uygulama alanlarıyla bilgiler veren Yüksel Top. San ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Kadir Başoğlu sempatik tavırlarıyla sunduğu yaklaşık 2 saat süren seminerde inşaat ustalarından tam not aldı.

Ayvalık’ta Ekbir Cafe Restoran’da verilen seminerde, ilçenin sevilen simalarından Şah Beton ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama Firmasının sahibi Ali Nazlı, Genel Koordinatörü Mehmet Babayiğit ve Muhasebe Müdürü Serap Aydın hazır bulundu. İnşaatlarda çatı ustalığı yapanlara yönelik verilen seminere katılan 80 kişinin büyük bir dikkatle izlediği gözlenirken, seminere katılan ustaların ürünler konusundaki genel görüşleri sorularak, önerileri değerlendirildi.

Turgutlu’da ki tesislerinin AR-GE bölümü ve laboratuarlarında titiz çalışmalar sonrasında dünya standartlarında ürettiği tuğla, kiremit ve yalıtım malzemeleriyle sektörde her geçen gün daha da büyüme ivmesiyle dikkatleri üzerine çeken Yüksel AŞ’nin yeni ürünlerinin tanıtımının da yapıldığı seminer sonrasında katılımcılara katilim sertifikaları verilerek akşam yemeği ikramında bulunuldu.

Yemek sırasında yapılan ücretsiz çekilişte inşaat ustalarına, cep telefonu, çeyrek altın ve çeşitli mutfak eşyalarından oluşan hediyeler dağıtan Yüksel AŞ Genel Müdürü Kadir Başoğlu, “Ayvalık’ta bayiimiz olan Şah Beton ve İnşaat Malzemeleri Pazarlama Firması ile birlikte gerçekleştirdiğimiz eğitim semineri gibi organizasyonlarımızı Ege Bölgesi ağırlıklı olarak ülke genelinde satış noktalarımızda sık sık düzenliyoruz. Bu seminerlerde o bölgedeki inşaat ustalarımızla tanışıyor. Onların tavsiyelerini not alarak, ürünlerimizin üretimi sırasında değerlendiriyoruz.

Ustalar ürünlerimizi inşaatlarda çatı ve duvarlarda doğru kullanmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bu bizim 20 seminerimizdir. Gelecek hafta Bayramiç’te olacak ve sonrasında da İzmir, Tire ve Aydın’da 3 seminer daha düzenleyeceğiz. Bu seminerlerle üretici olarak biz ve tüketicilerle aramızda köprü olan inşaat ustalarıyla bütünleşiyoruz. Ürünlerimizin satışını üstlenen bayiimizi tanıtıyoruz. Her şeyden önce yeni dostlar ediniyoruz. Bunlar bizim için parayla satın alınamayacak kadar önemli unsurlar” diye konuştu.

KATKILARINDAN DOLAYI ALİ NAZLI’YA TEŞEKKÜR ETTİ
Başoğlu, inşaatlarda kaliteli malzemenin kullanımının öneminin tüketici memnuniyeti açısından titizlikle üzerinde durulması gereken bir konu olduğunu vurgulayarak, “Bazı inşaatlarda bilinçsizce yapılan işler nedeniyle ustaların da tüketicim işverene karşı mağdur olmaması için düzenlediğimiz seminerlerle doğru bilgiyi onlara aktararak, iş hayatlarında onlara biraz olsun katkı sağlayabiliyorsak, ne mutlu bizlere” ifadelerini kullanarak, katkılarından dolayı Şah Beton firması sahibi Ali Nazlı’ya teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

09.04.2011

Yorumlar   Yorum Ekle

Balıkesir Son Haberler

Harflerin Yerlerini Algılamakta Zorlanma Bozukluğu: Disleksi disleksi Nedir? Balıkesir'e 3 Yeni Çadır Kamp Alanı
Balıkesir E-ticaret Firmaları Balıkesir'de Sokağa Çıkma yasağı
Balıkesir Giriş Çıkış yasaklandı Balıkesir'de Corona hasta sayısı
Ekinlik Adasında Deprem 65 Yaş üstü sokağa çıkma yasağı genelgesi yayınlandı.
istanbul Yazlık Bölgelere Akın Etti Balıkesir'de TOKİ nereye Yapılacak
Sındırgı'da Kışla Müzehan Oteli Açıldı ABD ve Kanada'da Mutfakları Türk Taşları Süslüyor
Ayvalık'ta Uyuşturucu Şüphelisi Çift Yakalandı Balıkesir'de Kargo Aracından Kaçak Tütün Çıktı
Zeytin Hasadı Festivali Kapsamında Sembolik Zeytin Hasadı Yapıldı Koltuğun İçine Saklanan Uyuşturucuyu Narkotik Köpeği Bath Buldu
Balıkesir'e ETİ Maden Bor Karbür Tesisi Temeli Atıldı Ayvalık'ta Uluslararası Zeytin Hasadı Festivali Başladı
Balıkesir'de Aranan 2 Hükümlü Yakalandı Balıkesir'de Tefecilere Yönelik Operasyon
Balıkesir Gündem Haberleri

Balıkesir Önemli kişilerSon Günlerin Haberleri
03.07.2020 Tarihli Haberler
02.07.2020 Tarihli Haberler
01.07.2020 Tarihli Haberler
30.06.2020 Tarihli Haberler
29.06.2020 Tarihli Haberler
28.06.2020 Tarihli Haberler
27.06.2020 Tarihli Haberler
26.06.2020 Tarihli Haberler
25.06.2020 Tarihli Haberler
24.06.2020 Tarihli Haberler
23.06.2020 Tarihli Haberler

  Balıkesir Ürün Vitrini
 
Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir Ayvalık'ta İnşaat Ustalarına Eğitim Semineri

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi