Üye Ol Şifrem?
908 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir orta doğu

-
2276937 Balıkesir haber orta doğu 223 inceleme

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, BM İklim Zirvesi'nde
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Eş Başkanlığı ve Çevre Komitesi Başkanlığı görevlerini yürüten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Birleşmiş Milletler İklim Hareketi Zirvesi'ne katıldı. 
25.09.2019
Balıkesir'den Orta Doğu'ya Yumurta İhracatı
Bandırma Yumurta Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Aytekin, "Bölgemizde şu anda günde 2 milyon yumurta üretiliyor. Bu da yılda yaklaşık 700 milyon yumurta demek. Katar, Kuveyt ve Suriye gibi ülkelere yaklaşık haftalık 200 tır civarı ortalama ihracatımız var." dedi.
11.09.2019
Avrupa ve Orta Doğu Ülkeleri de Balık Soğanı İstiyor
Avustralya ve Sicilya ile Balıkesir'in Erdek ilçesinde, Kapıdağ Yarımadası'ndaki 5 kırsal mahallede üretilen, yumuşak, sulu, tatlı ve balığın yanında tüketilmesi dolayısıyla "balık soğanı" olarak bilinen "mor soğan"a Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinden talep geldi.
27.06.2019
UCLG-MEWA Yönetim Kurulu Balıkesir'de Toplandı
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Yönetim Kurulu, Balıkesir'de bir araya geldi. 
28.04.2018
ODTܒden Yılın Buluşu Ödülünü Aldı
Hayatını, insanlığa faydalı olabilecek buluşlara adayan dünyaca ünlü Türk Kaşif Faruk Durukan, bor elementiyle ilgili çalışmasından dolayı Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin (ODTÜ) ‘Yılın En İyi Buluşu Ödülü’ne layık görüldü.
02.01.2014
Ayvalık Belediyesi’nden Kentsel Planlama Dersi
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kentsel Tasarım Yüksek Lisans ve ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama 2.sınıf öğrencileri bu sene çalışma alanları için Ayvalık ilçesini seçti.
23.10.2013
Balıkesir Önemli kişilerBalıkesir Haber Başlıkları
futbolcu  balya  kurşunlama  kadına şiddet  MHP Karesi  milli mücadele  halk eğitim  veteran futbolcuları  Halk Partisi  mahmut poyrazlı  Refik Özbal  biyo çeşitlilik  kamyon  Sabri Uğur  AKP belediye Başkan adayı  Ak Parti  Soma  Zekai Kafaoğlu  ivrindi  dsp  Küçüköy  voleybol  transfer  Ayakkabıcılar Odası  Protesto  av sezonu  Kuşcenneti  tören  sahte İçki  bakkallar odası  Kocaseyit Havaalanı  Mustafa Bilsem  transfer yasağı  Zeynep Aydoğan  çalıştay  Müsiad  baskın  Kepsut  refik cihanlar  çeyiz  nüfus müdürlüğü  Önceçim  gökçen  Tülay Babuşçu  ehem  fahri ermişler  valilik  Aday Adayı  Selahattin Güvenç  aday  İsmail Ok  Neşat Kırcalı  Karesi Aday Adayı  altay  Osman Kılıç  Arif Efetekin  inşaat  necdet uysal  Karesi belediye Meclis Üyesi Adayları  Seçim  Edremitte kim önde  ekim  kirazlı manastırı  aydemir mutlu  Kongre Merkezi  geri dönüşüm  meyve bahçesi  Ekrem Yavaş  Yusuf Cengiz  İsmail Damar  bıçaklama  yunan  Harun Ertaş  atık pil  Dünya Balıkesirliler Günü  göçmen  güven operasyonu  cemal öztaylan  pehlivan  Sigara  Sanayi Odası  Berberler odası  Kumar  kaçak balık  Mehmet Siray  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  parti  orta doğu  coşkun taşkın  spor  balıkesir haberler  Kemal Yenigün  Mahir Alkan  deniz  karadenizliler  Edremit Belediyesi  Namık Havutça  kayıp  kuva-yi milliye  milli 

Son Günlerin Haberleri
18.02.2020 Tarihli Haberler
17.02.2020 Tarihli Haberler
16.02.2020 Tarihli Haberler
15.02.2020 Tarihli Haberler
14.02.2020 Tarihli Haberler
13.02.2020 Tarihli Haberler
12.02.2020 Tarihli Haberler
11.02.2020 Tarihli Haberler
10.02.2020 Tarihli Haberler
09.02.2020 Tarihli Haberler
08.02.2020 Tarihli Haberler

Haber Arama
Kelime :
Tarih :
Kriterlerin En Az Birini Girin !

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Balıkesir orta doğu

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi