Üye Ol Şifrem?
509 Kişi Online WebMail   Bize Yazın

Şampiyon Spor Salonu

Kasaplar Mah. Sındırgı Cad. No:7/9    Merkez / Balıkesir
     

Vücut geliştirme belirli alet ve makinalar ile önceden düzenlenmiş çalışma programlarını uygulamak, kasları kuvvetlendirme ve geliştirmeye yarayan, kişiyi her yaşta sağlıklı zinde ve formda tutan bilimsel temellere dayalı bir spor branşıdır.

Vücut geliştirme tüm dünya ülkelerinde olağan üstü ilgi görmekte ve hızla yayılmaktadır. Vücut geliştirme sporu sevilen ve yararlı bir spor branşı olmanın yanında bütün branşların temelini oluşturur.

Bu ciddiyetle 1992 yılında Taner GICIR (2002 Türkiye vücut geliştirme şampiyonu) tarafından kurulan firma bu sporun önemine yakışır şekilde Balıkesir de hizmet vermektedir.Fıtness çalışmaları, kilo alma-verme, vücut geliştirme, Latin dansları, kondüsyon, aerobik, plates ve step seçeneklerinin de bulunduğu firmada profesyonel bakış açısının öneminin farkına varacaksınız..

Mesaj Gönderin
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :
Mesajınız :
Güvenlik Kodunu Girin :   Değiştir   

Bu firma 22036 kişi tarafından incelendi.

Balıkesir Spor Salonları

  • Karaca Sks Spor Salonu

    Karaca Spor Salonu Olarak Step Dans dersi, cimnastik, pilates, aerobik, kilo alma, kilo verme, vücut geliştirme, fitness hizmetleri

  • Kicboks Muaythai Spor Salonu

    ANTENÖR/BALIKESİR MUAYTHAİ İL TEMSİLCİSİ-GÜRCAN DEMİRSIKAN YARD. ANTRENÖR-MURAT ÖZEN EŞLİĞİNDE GRUP DERSLERİ VE ÖZEL DERSLER HER YAŞ GRUPLARINA ANTRENÖRÜMÜZÜN ÜSTÜN TECRÜBESİ İLE DERS VERİYORUZ SPORUN BİLİMSEL ADRESİ.

  • Şampiyon Spor Ve Dinlenme Tesisi


 
Prizma Erkek Öğrenci Yurdu
Balıkesir Merkez'de Erkek Öğrenci Yurdu
Yörükoğlu Vinç
Balıkesir Bandırma ve Edremit bölgelerinde Kiralık vinç, sepetli vinç hizmeti veriyor. 35 ton ile 90 ton a kadar kiralık vinçleri mevcut
Bulut Tarım Makinaları
Balıkesir'de Tarım Makinaları sektöründe Traktör Sepeti, Yem Ezme Makineleri, Yem Kırma Makineleri, Helezonlar, Karıştırma Makineleri, Traktör Kepçeleri, Yemlikler, Traktör Römorkları, Tesviye Kürekleri, Yükleme Bantları, Tanker imalatı yapmaktadır.
HasCan Tarım Makinaları
Tarım Makinesi Firması Olarak Traktör römorkları, Traktör kepçeleri, Yem ezme makineleri, Yem Kırma makineleri, Büyükbaş Küçükbaş Hayvan yemlik ve otlukları gibi tarım makinaları imalatlarını yapıyor.
Yörükoğlu Metal
Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, besi damı ve Kiralık Vinç Hizmetleri veriyor

Rehberdeki tüm firmalar

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Balıkesir Kahvaltı Mekanları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet

Copyright © 1999 - 2021 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi