Üye Ol Şifrem?
515 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Balıkesir Taşaltı Sigorta

Balıkesir Valiliği Karşısı Ergüven İşhanı Kat : 1    Merkez / Balıkesir
     
EN UCUZ KASKO POLİÇE SİGORTA POLİÇESİ İÇİN
ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

16.05.1936 tarihli Bakanlar Kurulu onayıyla kurulmuş ve 3.Cumhurbaşkanımız Sayın Celal Bayar o tarihte yönetim kurulu başkanlığını üstlenmiştir. Şirketin hissedarları; Türkiye İş Bankası, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Etibank, Adapazarı Türk Ticaret Bankası ve Muvaffak İşmen’dır. İlk genel merkez Ankara, muamelat yeri İstanbul olarak kabul edilmiştir.

1990 yılında sermaye yapısında meydana gelen değişiklik sonucu Etibank’ın sermaye payı %85’e yükselmiştir. Bu değişiklik sonrası Bakanlar Kurulu kararı ile şirket Etibank’a bağlanmış ve karar 14.04.1993 tarihinde Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nde yayımlanarak bağlı ortaklık işlemleri tamamlanmıştır.

26.09.1997 tarihinde Etibank hisselerinin özelleştirme kapsamı ve programına alınması hususu karara bağlanmıştır.20.04.2000 tarihinde şirketin ana hisseleri Polis Bakım ve Yardım Sandığı tarafından Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan satın alınmıştır.

Şirketimiz, 2002 yılı Temmuz ayında Bureau Veritas Quality International aracılığıyla ISO 9001:2000 kalite belgesini almaya hak kazanmış olup, bu tarihten itibaren Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır. Bu proje kapsamında başlatmış olduğu kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışını şirket bünyesinde tüm birimlerine benimsetmiştir.

1936'dan bu güne sektör tecrübesi, güçlü sermaye yapısı, 250'nin üzerinde çalışanı, Türkiye genelinde 9 Bölge Müdürlüğü  ve 600'ü aşkın acentesi ile sektördeki saygın yerini korumaktadır. Sahip olduğu tecrübe, uzman kadroları, kurumsal yapısı ve mali gücünün getirdiği avantajlarla sigorta sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

EN UCUZ KASKO POLİÇE - BALIKESİR ACENTESİ - BALIKESİR TAŞALTI SİGORTA ARACILIK HİZ. LTD. ŞTİ.

Türk Nippon Sigorta A.Ş. 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya’nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kurulmuştur.

6 Ekim 1998 tarihinde Sümerbank tarafından %85,22 oranındaki hisselerin satın alınmasıyla,sermaye yapısında büyük bir değişiklik gerçekleşen Türk Nippon Sigorta’nın diğer ortakları %10 hisse ile Türkiye Kalkınma Bankası ve %4,78 hisse ile Nippon Fire & Marine olmuştur.

2000 yılında %96.24 hissesi Tasarrufu Mevduat Sigorta Fonu'na geçen Türk Nippon Sigorta, 2001 yılının Ekim ayında HNS grup tarafından satın alındı.

Kasım 2008 itibari ile Türk Nippon Sigorta’nın çoğunluk hissesi Harel Grup tarafından alınmıştır.

Mesaj Gönderin
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :
Mesajınız :
Güvenlik Kodunu Girin :   Değiştir   
Balıkesir sigorta firmaları  Balıkesir sigorta yapan şirketler  Balıkesir sigorta yapan firmalar  Balıkesir kasko siteleri  Balıkesir sigortacı  Balıkesir sigortacı firma telefonları  Balıkesir sigorta ofisleri  Balıkesir kasko firmaları  Balıkesir kasko şirket adresleri  Balıkesir sigortacılar  Balıkesir sigorta şirketi  Balıkesir sigortacı firma adresleri  Balıkesir işyeri sigortası yapan firmalar  Balıkesir kasko firma telefonları  Balıkesir kasko şirket telefonları  Balıkesir sigorta firması  Balıkesir sigorta şirketleri  Balıkesir araç sigortası yapan firmalar  Balıkesir kasko sigorta şirketleri  Balıkesir kasko yapan şirketler  Balıkesir yangın sigortası  Balıkesir kaza sigortası  Balıkesir sağlık sigortası  Balıkesir tarım sigortası  Balıkesir mühendislik sigortası  Balıkesir nakliyat sigortası  Balıkesir konut sigortası  Balıkesir konut yangın sigortası  Balıkesir işyeri sigortası  Balıkesir işyeri yangın sigortası  Balıkesir deprem sigortası  Balıkesir dask  Balıkesir zorunlu deprem sigortası  Balıkesir kasko  Balıkesir araç kaza sigortası  Balıkesir taşınan para sigortası  Balıkesir hırsızlık sigortası  Balıkesir emniyeti suistimal sigortası  Balıkesir sorumluluk sigortası  Balıkesir üçüncü kişilere karşı sigorta  Balıkesir ferdi kaza sigortası  Balıkesir seyahat sağlık sigortası  Balıkesir seyahat sigortası  Balıkesir bitkisel ürün sigortası  Balıkesir sera sigortası  Balıkesir hayvan hayat sigortası  Balıkesir kümes hayvanları sigortası  Balıkesir su ürünleri sigortası  Balıkesir inşaat all risks sigortası  Balıkesir montaj all risks sigortası  Balıkesir makina kırılması sigortası  Balıkesir işletme kaza sigortası  Balıkesir elektronik cihaz sigortası  Balıkesir en ucuza nakliyat poliçesi  Balıkesir nakliyat emtea sigortası  Balıkesir nakliyat kıymet sigortası  Balıkesir en ucuza mali sorumluluk poliçesi  Balıkesir nakliyat yurt için taşıyıcı sorumluluk sigortası  Balıkesir en ucuza poliçe  Balıkesir ankara sigorta acenteliği  Balıkesir türk nippon sigorta acentesi 

Bu firma 10864 kişi tarafından incelendi.

Balıkesir Sigortacılar


 
Nks Elektrik Ve Güvenlik Kamerası Sistemleri
Güvenlik kameraları, elektronik güvenlik sistemleri, akıllı ev sistemleri, Elektrikli kontrol sistemleri
Yörükoğlu Vinç
Balıkesir Bandırma ve Edremit bölgelerinde Kiralık vinç, sepetli vinç hizmeti veriyor. 35 ton ile 90 ton a kadar kiralık vinçleri mevcut
Bulut Tarım Makinaları
Balıkesir'de Tarım Makinaları sektöründe Traktör Sepeti, Yem Ezme Makineleri, Yem Kırma Makineleri, Helezonlar, Karıştırma Makineleri, Traktör Kepçeleri, Yemlikler, Traktör Römorkları, Tesviye Kürekleri, Yükleme Bantları, Tanker imalatı yapmaktadır.
HasCan Tarım Makinaları
Tarım Makinesi Firması Olarak Traktör römorkları, Traktör kepçeleri, Yem ezme makineleri, Yem Kırma makineleri, Büyükbaş Küçükbaş Hayvan yemlik ve otlukları gibi tarım makinaları imalatlarını yapıyor.
Yörükoğlu Metal
Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, besi damı ve Kiralık Vinç Hizmetleri veriyor

Rehberdeki tüm firmalar

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi