Üye Ol Şifrem?
390 Kişi Online WebMail   Bize Yazın

Sirius Otomotiv Sonax Balıkesir Uygulama Merkezi

Yeni Sanayi Sitesi 11. Sokak No:27    Merkez / Balıkesir
     
Sirius Otomotiv Oto Yenileme ve Boya Koruma Sistemleri, 2010 Yılının ilk günlerinde Balıkesir Merkez’de kuruldu.  Günümüzde dev bir pazar haline gelen Otomotiv sektörü ve buna paralel olarak gelişen Car Care sektörünün lideri olan SONAX ile anlaşma yapan şirketimiz, SONAX bayiliğini alarak Merkezde ilk SONAX UYGULAMA MERKEZİ’ni hizmete soktu. (Mart 2010)

Konusunda eğitimli ve uzman personeli ile aracınızın görsel güzelliği için yapılabilecek tüm uygulamalarının, SONAX standartları dahilinde başarıyla uygulanmasına imkan veren fiziki altyapıya sahip tesisimizde güleryüz ile sizlerin hizmetinizdedir.

İlk yılında oldukça başarılı bir performans sergileyen şirketimiz, 2010 En İyi SONAX Bayii sıralamasında TÜRKİYE 4. ödülü almıştır. 

Profesyonel yönetim kadrosuyla hizmet veren şirketimizin,  SONAX En İyi Yönetici sıralamasında TÜRKİYE 5. ödülünün yanısıra, kampanyada sıralamalarında TÜRKİYE 1. ve TÜRKİYE 7. başarıları mevcuttur.

Merkez istasyonumuz 850m2  kapalı alan ile Türkiye’nin en büyük Car Care istasyonları arasında yeralmaktadır. İstasyonumuzdaki SONAX uygulamaları ve SONAX’tan bağımsız olarak verilen Araç Kaplama Hizmeti toz ve diğer dış etkenlerden tecrit edilmiş kapalı uygulama kabininde yapılmaktadır.

İstasyonumuzda alarm ve kapalı devre kamera sistemi ile araçlarınız 24 saat gözetimimiz altındadır. Müşterilerimizin çaylarını yudumlarken rahatça gazetelerini okuyabileceği, bekleme salonumuzda, televizyon yayını ve ücretsiz internet hizmeti sunulmaktadır.

Müşteri talepleri doğrultusunda, sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Balıkesir Merkez’deki en büyük alışveriş merkezi olan YAYLADA AVM’de yıkama istasyonunu
hizmete açmıştır. (Haziran 2010)

Özellikle şehirdışından gelen müşterilerimizin mağduriyetlerini giderebilmek adına ilerleyen günlerde Bandırma, Edremit, Ayvalık ilçelerinde şube açmayı planlayan şirketimiz, SONAX hizmetini bölgemizde hemen her noktada sizlerin hizmetine sunacaktır.
Mesaj Gönderin
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :
Mesajınız :
Güvenlik Kodunu Girin :   Değiştir   

Bu firma 8878 kişi tarafından incelendi.

Balıkesir otomotiv Yan Sanayii, Balıkesir Otomotiv


 
Prizma Erkek Öğrenci Yurdu
Balıkesir Merkez'de Erkek Öğrenci Yurdu
Yörükoğlu Vinç
Balıkesir Bandırma ve Edremit bölgelerinde Kiralık vinç, sepetli vinç hizmeti veriyor. 35 ton ile 90 ton a kadar kiralık vinçleri mevcut
Bulut Tarım Makinaları
Balıkesir'de Tarım Makinaları sektöründe Traktör Sepeti, Yem Ezme Makineleri, Yem Kırma Makineleri, Helezonlar, Karıştırma Makineleri, Traktör Kepçeleri, Yemlikler, Traktör Römorkları, Tesviye Kürekleri, Yükleme Bantları, Tanker imalatı yapmaktadır.
HasCan Tarım Makinaları
Tarım Makinesi Firması Olarak Traktör römorkları, Traktör kepçeleri, Yem ezme makineleri, Yem Kırma makineleri, Büyükbaş Küçükbaş Hayvan yemlik ve otlukları gibi tarım makinaları imalatlarını yapıyor.
Yörükoğlu Metal
Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, besi damı ve Kiralık Vinç Hizmetleri veriyor

Rehberdeki tüm firmalar

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Balıkesir Kahvaltı Mekanları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet

Copyright © 1999 - 2021 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi