Üye Ol Şifrem?
343 Kişi Online WebMail   Bize Yazın

Girginler Otomotiv Yetkili Servis Ve Yedek Parça Bayii

Yeni Sanayi Sitesi 12 Ekim Cad. No:307/A Mitsubishi Yetkili Servisi & Hyundai Truck Yetkili Servisi    Merkez / Balıkesir
     
Hakkımızda ;

Girginler Otomotiv 1983 yılında Balıkesirde Hasan AKGÜMÜŞ tarafından kurulmuştur. 100 metrekarelik kapalı alana sahip olan ilk servisimiz, Girginler Otomotiv ilke ve prensiplerinin temellerinin atıldığı yer olarak şirket tarihimizde önemli bir yer tutmaktadır.
 
1993 yılında kamyon garajı sitesine taşınan Girginler Otomotiv, yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlama ilkesini benimseyerek hızlı bir büyüme süreci içine girmiştir. Her zaman en eğitimli servis çalışanları, orijinal yedek parça hizmeti ile en kalite hizmetin en uygun fiyata sunulduğu yer olmuştur. Böylece, 1993 yılında Mitsubishi Motors - TEMSA Yetkili Servis unvanını almıştır.
 
1997 yılında Servisimizi bugün hizmet verdiği kapalı 1300 metrekarelik Yeni sanayi sitesi 12 ekim cad. No : 307 / A Balıkesir'e taşınmıştır.Servisimiz aylık araç kapasitesini  400’e çıkarmıştır.
 
2007 yılında Karsan – Hyundai Trucks Yetkili Servis hizmetine başlamıştır.
 
2009 yılında Karsan - Hyundai Trucks Yetkili Satış hizmetine İzmir yolu, yeni adliye karşısı No : 17 - 19 'da başlamıştır.
 
2011 yılında Karsan -Hyundai Truck Yetkili Satış Hizmetine Son vermiştir.
2011 yılında çalışmalarını Satış Sonrası Hizmetler Tarafında yoğunlaştırmaya karar vermiştir.
 
Gelişmiş teknolojik donanımı, sertifikalı uzman kadrosu, orijinal yedek parçaları ve kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda olan Girginler Otomotiv, sizlerden aldığı güven ile her geçen gün gelişerek büyümektedir. 
 
Kaliteli hizmetin ve en uygun fiyatın doğru adresini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 
Misyonumuz;
Otomotiv Sektörünün satış ve satış sonrası alanlarında müşterilerimizin beklentilerini kaliteli, hızlı ve çağdaş bir hizmet anlayışı ile en cazip koşullarla cevap vermek ve koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamaktır.
 
Vizyonumuz;
 
Temsil  ettiğimiz markaların gücünü, kuruluşumuzdan bu yana içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, otomotiv ve ilgili sektörlerde yenilikçi, güvenilir ve analitik yaklaşımlarla kaliteli hizmet sunmaktır.
 
Kalite Politikamız;
Müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkararak, en güvenilir ve tercih edilir olmayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

 

Mesaj Gönderin
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :
Mesajınız :
Güvenlik Kodunu Girin :   Değiştir   

Bu firma 5759 kişi tarafından incelendi.

Balıkesir Otomotiv


 
Prizma Erkek Öğrenci Yurdu
Balıkesir Merkez'de Erkek Öğrenci Yurdu
Yörükoğlu Vinç
Balıkesir Bandırma ve Edremit bölgelerinde Kiralık vinç, sepetli vinç hizmeti veriyor. 35 ton ile 90 ton a kadar kiralık vinçleri mevcut
Bulut Tarım Makinaları
Balıkesir'de Tarım Makinaları sektöründe Traktör Sepeti, Yem Ezme Makineleri, Yem Kırma Makineleri, Helezonlar, Karıştırma Makineleri, Traktör Kepçeleri, Yemlikler, Traktör Römorkları, Tesviye Kürekleri, Yükleme Bantları, Tanker imalatı yapmaktadır.
HasCan Tarım Makinaları
Tarım Makinesi Firması Olarak Traktör römorkları, Traktör kepçeleri, Yem ezme makineleri, Yem Kırma makineleri, Büyükbaş Küçükbaş Hayvan yemlik ve otlukları gibi tarım makinaları imalatlarını yapıyor.
Yörükoğlu Metal
Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, besi damı ve Kiralık Vinç Hizmetleri veriyor

Rehberdeki tüm firmalar

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Balıkesir Kahvaltı Mekanları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet

Copyright © 1999 - 2021 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi