Üye Ol Şifrem?
699 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Öztaş Madencilik Ve Ticaret A.ş

Fabrika: Edremit Yolu 33. km.    İvrindi / Balıkesir
     

1990 yıldan itibaren ÖZTAŞ MAD VE TİC A.Ş. adlı şirketimiz mermer üretimi konusunda faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin Balıkesir ili İvrindi ilçesinde kurulu bulunan mermer fabrikamızda kendi ocaklarımızın mermerlerini işlemekteyiz. Fabrikamıza 25km mesafedeki ocaklarımızda petrus ve tufa isimli mermerler çıkarılmaktadır. Bunlar traverten kökenli malzemeler olup Avrupa ve Amerika standartlarındaki ürünlerin imalatı yapılabildiği gibi özgün ürünlerde imal edilebilmektedir. Fabrikamızda mozaik, split face, tumbled, patinato, bush hummer, chiseled edge gibi standart üretimlerin yanında traverten, kenetli duvar taşı ve 2” ve 3” kalınlığında içi boşaltılmış coping gibi özel ürünlerde yapılabilmektedir.

Hali hazırda Amerika pazarına bu taşlarımızdan ayda 6-7 konteynır ihracat yapmaktayız.

Yakında ocaklarımızdan blok satışına başlanacaktır.
Fabrikamızda ayrıca noche traverten olarak ta diğer ocaklardan blok satın alarak ağırlıkta coping ve duvar taşı malzemelerin üretimi yapılmaktadır.

Ans Mermer İhr. İthl. Ltd. Şti. adlı dış ticaret şirketimizle de Türkiye’de üretimi yapılan tüm mermerlerin mamul olarak konteynır bazında üreticilerden satın almak suretiyle yurt dışına ihracatını yapmaktayız. Şu anda aylık 40 konteynır gibi rakama ulaşmış durumdayız.

Fabrikamızdaki kendi üretimlerimiz, Türkiye’deki özellikle traverten grubundaki taşlar olmak üzere ve sizin özel olarak istediğiniz cins ve ölçülerdeki mermerler konusunda sizlerle ticari ilişkide bulunmak bizleri onurlandıracaktır. İlgilendiğiniz ürünler konusunda size daha fazla bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.

ÖZTAŞ MARBLE. has been one of the leading natural stone manufacturer and exporters in Turkey, with different kinds of high quality products, since 1989. All kinds of travertine & marble tiles, pattern sets, mosaics, borders and wall stones, its wide product range, which are exported in high demand. Öztaş producing and supplies these travertine’s and marble products in different colures, sizes and finishes to its large client portfolio in all around the world. Our marble and travertine quarries located 25 km from the factory. Our marble and travertine Stones can able to produce the products on the USA and Erope standarts, Fat the same time we can produce special products too. Our factory now producing the products like mosaik, split face, tumbled, patinato, bush hummer, chiseled edge, these is our stndart products. At the same time we can produce special products like wall blocks and wall corners, floor Stone corner, floor Stones, travertens blocks, Stone wall connectors, 3” thikness copings.

In addition to its product variety and high quality principle, Öztaş is committed to provide the best service from its head office with a customer-focused and experienced sales team. Immediate replies to all enquiries, technical support, reliable inspection & quality control, continuous supply ability, coordinate production period, fast delivery process and logistic operations form the basis of Öztaş’s customer service.

United States of America, Arizona state, Israil, Italy works with intensively.

Mesaj Gönderin
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :
Mesajınız :
Güvenlik Kodunu Girin :   Değiştir   

Bu firma 74521 kişi tarafından incelendi.

Balıkesir Maden, Balıkesir Mermerciler, Balıkesir Antik Mermer

Balıkesir Maden, Balıkesir Mermerciler, Balıkesir Antik Mermer

  • Balıkesir Mermer
    Firmamız her türlü mermer işleri granit mutfak tezgahları çimston mutfak tezgahı mermer mezar kaplama işleri yapıyor
  • Metsan Mermerit Ve Granit Sanayi
    Firmamız Mermerit tezgah imalatı Mermerit Mutfak tezgahı ve Tezgahları Mermerit Banyo Lavaboları Granit mutfak ve banyo tezgahları imalatı ve montaj işleri yapıyor
  • Şapmersan Ltd. Şti.
    Döküm Mermerit Tezgah İmalat, Montaj ve Satışı


 
Yörükoğlu Vinç
Balıkesir Bandırma ve Edremit bölgelerinde Kiralık vinç, sepetli vinç hizmeti veriyor. 35 ton ile 90 ton a kadar kiralık vinçleri mevcut
Bulut Tarım Makinaları
Balıkesir'de Tarım Makinaları sektöründe Traktör Sepeti, Yem Ezme Makineleri, Yem Kırma Makineleri, Helezonlar, Karıştırma Makineleri, Traktör Kepçeleri, Yemlikler, Traktör Römorkları, Tesviye Kürekleri, Yükleme Bantları, Tanker imalatı yapmaktadır.
HasCan Tarım Makinaları
Tarım Makinesi Firması Olarak Traktör römorkları, Traktör kepçeleri, Yem ezme makineleri, Yem Kırma makineleri, Büyükbaş Küçükbaş Hayvan yemlik ve otlukları gibi tarım makinaları imalatlarını yapıyor.
Yörükoğlu Metal
Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, besi damı ve Kiralık Vinç Hizmetleri veriyor
Altar Römork
Türkiye geneline römork, su tankeri imalatı yapmaktadır.

Rehberdeki tüm firmalar

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi