Üye Ol Şifrem?
462 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Mimar Arzu Varol

Hisariçi Mah. Yaymacılar Cad. Balıkesir İş Merkezi No:27-31 Kat:4 No:51    Merkez / Balıkesir
     

-                1974 Balıkesir'de doğdum. 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olduktan sonra bir süre mimarlık ofislerinde ve şantiyelerde aktif görevler aldım. Profesyonel meslek yaşamıma 2000 yılında  Mimar Arzu KAVDIR adıyla Balıkesir Edremit/ Altınkum'da kendi büromu açarak başladım. Mesleki kariyerime 2003 yılından itibaren Ankara ve İstanbul'da da devam edip birçok projeye önderlik ettim. Mimari Proje Yarışmalarına katılarak Gimat Ankara Mimari Proje yarışmasında 1.lik ve İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İdari ve Sosyal Tesisleri Mimari Proje Yarışması'nda 1. lik Ödülüne sahip olduk.  Bu süre içinde gerek çalışmalarıma aralıksız devam ettiğim kendi firmamla, gerekse Ankara ve İstanbul'da katkı verdiğim çok değerli firmalar ile konut, lüks konut, peyzaj, kentsel dönüşüm projeleri, sosyal ve kültürel yapılar, turizm yapıları, iş merkezleri, alış-veriş ve yaşam merkezleri, ticari yapılar, sanayi yapıları, eğlence merkezleri, çok amaçlı salonlar, eğitim yapıları, kentsel düzenleme ve rekreasyon alanları, kapalı ve açık fuar merkezleri gibi farklı işlevlere sahip her biri kullanıcısının ve yatırımcısının özel istek ve hedeflerine göre planlanmış, projelendirilmiş ve uygulanmış özgün tasarımlar gerçekleştirdim. Her projem benim için yeni bir heyecan oldu. Bundan böyle doğduğum yerde hizmetlerime devam edip, Büyükşehir olan kentimizde, büyükşehire layık projelerin, Balıkesir'imizde uygulanmasına katkıda bulunmak en büyük arzum.

Mesaj Gönderin
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :
Mesajınız :
Güvenlik Kodunu Girin :   Değiştir   

Bu firma 2768 kişi tarafından incelendi.

Balıkesir Mimarlar ve Mühendisler, Balıkesir Danışmanlık


 
Yörükoğlu Vinç
Balıkesir Bandırma ve Edremit bölgelerinde Kiralık vinç, sepetli vinç hizmeti veriyor. 35 ton ile 90 ton a kadar kiralık vinçleri mevcut
Bulut Tarım Makinaları
Balıkesir'de Tarım Makinaları sektöründe Traktör Sepeti, Yem Ezme Makineleri, Yem Kırma Makineleri, Helezonlar, Karıştırma Makineleri, Traktör Kepçeleri, Yemlikler, Traktör Römorkları, Tesviye Kürekleri, Yükleme Bantları, Tanker imalatı yapmaktadır.
HasCan Tarım Makinaları
Tarım Makinesi Firması Olarak Traktör römorkları, Traktör kepçeleri, Yem ezme makineleri, Yem Kırma makineleri, Büyükbaş Küçükbaş Hayvan yemlik ve otlukları gibi tarım makinaları imalatlarını yapıyor.
Yörükoğlu Metal
Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, besi damı ve Kiralık Vinç Hizmetleri veriyor
Altar Römork
Türkiye geneline römork, su tankeri imalatı yapmaktadır.

Rehberdeki tüm firmalar

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Balıkesir Firmalar
Balıkesir Ürünler
Balıkesir Popüler Mekanlar
Balıkesir Emlaklar
Balıkesir Yeni İnşaat Projeleri
Balıkesir Emlakçılar
Balıkesir Web Tasarım
Balıkesir Reklam
İlçeler
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi